Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2018 15:51
PROSTĚJOVSKO boj o život

Děsivý pokus o sebevraždu! Dívka chtěla zemřít, tak se zapálila

Žena se sirkou
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

S velmi těžkými popáleninami skončila ve čtvrtek v brněnské fakultní nemocnici dívka, která se z doposud neznámých příčin rozhodla spáchat sebevraždu. Podle informací TV Nova se zapálila, měla přitom použít hořlavinu.

Neštěstí se stalo na Prostějovsku, kde se podle neoficiálních zpráv měla polít hořlavinou mladá dívka, pak se zapálila. "Mohu potvrdit pouze to, že dnes před desátou hodinou došlo k popálení ženy v Němčicích nad Hanou, z místa byla transportována leteckou záchrannou službou do fakultní nemocnice v Brně," řekl TN.cz mluvčí policie František Kořínek.

 

Věk ale tají, na případ navíc policie uvalila informační embargo.  "Probíhá prošetřování události, zatím ale nic nenasvědčuje cizímu zavinění. K bližším podrobnostem se v tuto chvíli vyjadřovat nebudeme," dodal.

 

 

Podle mluvčí záchranářů Lucie Urbanové mělo jít o sebevražedný pokus, mladá žena byla do nemocnice transportována ve velmi vážném stavu. "Po požáru vyjel na místo na žádost policie i vyšetřovatel hasičů," dodala pak Vladimíra Hacsiková z HZS Olomouckého kraje.

 

V současné době dívka bojuje o život. Podrobnosti nemocnice nesdělila, mluvčí Pavel Žára TN.cz řekl pouze to, že pacientka je "ve velmi kritickém stavu".

Zdenek Čík/ lud TN.cz