Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 8. 2016
znáte ho?

Svůdník z Prahy okradl milenky o statisíce. Hledají se další oběti

Podvodník
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Ilustrační foto

Policie pátrá po ženách, které se staly obětí podlých intrik třicetiletého Dominika Myšáka. Muž kontaktoval své "vyvolené" přes seznamky, krátce poté z nich postupně vymámil i statisíce korun. Jeho hlavním lovištěm byla Praha, není ale vyloučené, že hledal i jinde v republice.

Sliboval ženám lásku, šel ale pouze po penězích. Policisté zadrželi třicetiletého muže, kterého podezírají ze spáchání trestného činu podvod.

 

Dominik Myšák se podle prvních informací seznamoval na internetových seznamkách s důvěřivými ženami, od kterých pak pod různými záminkami požadoval peníze. "Většinou tvrdil, že má dočasné problémy s podnikáním, a půjčoval si peníze, které pak ale nevracel," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

 

 

V jednom případě Myšák využil naivity, slušnosti a neznalosti sedmačtyřicetileté ženy a přemluvil ji k nákupu auta. "Tento nákup vozidla poškozená financovala úvěrem a následně s podezřelým mužem uzavřela kupní smlouvu na toto vozidlo. Muž však doposud oznamovatelce dohodnutou částku neuhradil, avšak vozidlo převzal a převedl na svou firmu," vysvětlil Daněk.

 

 

Policisté zatím vědí o čtyřech ženách, které svůdníkovi naletěly. Myšák způsobil celkovou škodu za nejméně 680 tisíc korun. S policisty nespolupracuje a jakoukoliv odpovědnost popírá.

 

Všechny případy, které policisté prošetřují, se odehrály v Praze, nelze ale vyloučit, že další poškozené mohou být z celé České republiky. Nyní se poroto vyšetřovatelé obracejí na veřejnost. "Jestliže se nějaké ženy také staly obětí tohoto muže z Prahy, prosíme, aby se ozvaly na linku 158 nebo na číslo 974 858 869," upozorňuje Daněk.

lud TN.cz

Diskuze

17.8. | 05:27 adnachiel
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo by ty hloupé nány litoval? Samy si za svou blbost můžou.
16.8. | 18:05 tonny44
2
Náhlasit nevhodný komentář
Svět se v prddel obrací...:-))) Myšák s policisty nespolupracuje a obvinění odmítá. A co na to Anča Šabatová??
16.8. | 17:38 pater11
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jen pitka hloupa neco plati a pisi jen dobre vaaammm.
16.8. | 14:48 pichav
2
Náhlasit nevhodný komentář
DOBRE JIM TAK !!! VETSINA CECHU JE NAIVNI !!!! JAK HOLKY !!! JESTLI SI UZILY TAK O CO JDE !!!! VYBER JMENA MYSAK PRO KOCOURKA JE UZASNY !!!! JAKO BYCH HO VYBIRAL JA !!!! JAKO PRVNI JMENO BYCH VOLIL ALE SPIS ROBERT !!!! ROOOOOBERTE !!!! UZ SE ZENSKY PROBERTE !!!!