Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 3. 2017
brutální útok

Chůva jako z hororu: Čtyřletou dívenku shodila ze schodů! VIDEO

Zdroj: liveleak.com

Rodiče v dobré víře svěřili svou čtyřletou dceru do rukou profesionální agentury na hlídání dětí. To ale netušili, jaké péče se jejich holčičce dostane. Chůva ji totiž brutálně shodila ze schodů.

Měla se starat o to, aby se dívence nic nestalo, místo toho si ale dvaapadesátiletá Sarah Gableová na dítěti nejspíš chtěla zvednout sebevědomí. Holčička bude mít hrůzné vzpomínky až do smrti.

 

Incident se stal v centru péče o dítě Childcare of the Future v městě Primos v Pensylvánii minulý pátek. Vypečená chůva si ale nejspíš neuvědomila, že její chování snímá bezpečnostní kamera. Na videu je vidět malá holčička na vrcholu schodiště. V tom ji zničehonic žena prudce strčila a dívenka se zřítila z asi šesti schodů.

 

Teprve potom si nejspíš Gableová uvědomila přítomnost kamery. Za holčičkou přispěchala a pomohla jí vstát, přitom po očku záznamové zařízení sledovala. Jenže v té chvíli ji na záběrech viděla správkyně centra Shawayne Tavaresová.

 

"Byla jsem v šoku, takhle se tady o děti nestaráme. Proč by někdo chtěl strkat dítě ze schodů? Udělala to tak bezohledně, jako by to dělala už mnohokrát," popsala Tavaresová. Dívence se naštěstí nic vážného nestalo.

 

 

Gableovou z práce okamžitě vyhodili. Kromě toho ji policie obvinila z napadení, obtěžování a ohrožení dítěte. Z vězení ji pustili na kauci 25 tisíc dolarů (612 tisíc Kč).

mom TN.cz

Diskuze

12.3. | 13:05 Vojta Také
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Hrůzné vzpomínky až do smrti ? Těžko.
12.3. | 10:30 sperma1
-7
Náhlasit nevhodný komentář
ale porat to bylo lepsi nez aby tu holcicku nekdo vysukall
12.3. | 10:02 brta
7
Náhlasit nevhodný komentář
kdyby to bylo moje dite tak tu kravu seřežu ,vykopu ji před barak a zažaluji ji za tyraní svěřeneho dítěte-čupka jedna
12.3. | 09:38 sperma1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
za to ze zhodila dite ze schodu tak ji okamzite vyhodili z prace a sla rovnou do krimu :)...tady by ji nehrozilo vubec nic ! ani pokuta ! a proto jsou podobne a casto mnohem vaznejsi pripady tyrani a zachazeni z detma naprosto bezne ! ale nikdo se to nikdy nedozvi protoze se otom vubec nemluvi !