Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2016 14:27
zákulisí případu

Chůva odřízla holčičce (4) hlavu! Tohle jsou děsivé detaily vraždy

Zdroj: YouTube.com

Včerejší výstup osmatřicetileté ženy, která poblíž moskevského metra v ruce mávala useknutou hlavou čtyřleté dívenky, otřásl celým světem. Po výslechu ženy policie odhalila zákulisí případu. Z detailních informací mrazí.

Rodiče zavražděné dívenky jsou nyní v péči psychiatrů. Nedokážou se smířit s tím, že jejich milovaná čtyřletá Nastěnka zemřela - a to obzvlášť krutým způsobem.

 

Jejich najatá chůva Gulchekhra Bobokulová (38) uškrtila dívenku v bytě v ulici Lidové milice, pak jí usekla hlavu, byt zapálila a zanedlouho poté už mávala hlavou děvčátka na kolemjdoucí u moskevského metra a vyhrožovala, že se vyhodí do vzduchu. Všichni byli zděšení.

 

 

Rodiče dívky Vladimir a Jekatěrina, kteří mají ještě staršího syna, se do Moskvy přistěhovali za prací, informuje britský Daily Mail. Chůvu z Uzbekistánu přijali na základě velmi pozitivního doporučení. V domácnosti s rodinou žila tři roky.

 

POZOR! VIDEO OBSAHUJE DRASTICKÉ ZÁBĚRY

 

Blízcí rodiny vypověděli, že rodiče byli s chůvou spokojení a že s ní nikdy nebyly žádné problémy. Zdravotně byla naprosto v pořádku. Tento "zkrat", který ji donutil spáchat něco tak otřesného, si nedokážou vysvětlit. Opravdu ženu dohnala k chladnokrevné vraždě nevěra manžela?

 

 

Žena byla pod vlivem léků a alkoholu, popsal ruským médiím kriminalista Michail Vinogradov. Navíc duševně nebyla v pořádku. Odborníci nyní zjišťují, jestli žena dokázala posoudit následky svého jednání. K činu se ale přiznala.

 

Nastěnka měla těžký život. Během porodu lékaři museli použít porodní zvon, který jí způsobil tržné rány a hematom. Nastěnka měla poškozenou cévní nervovou soustavu. Lékaři matce sdělili, že dívka nebude chodit.  Jekatěrina je přesvědčená, že se všemu dalo zabránit, kdyby ji lékaři nechali holčičku přivést na svět císařským řezem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

JEN PRO OTRLÉ: ISIS v ohrožení. Mezi bojovníky propukla masožravá nákaza!

 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.3. | 14:51 reypal
43
Ta sebranka je všeho schopná a proto je třeba separovat mohamedány od ...
1.3. | 18:31 Petr Viskot
-6
Rad bych se zeptal redakce, KDE JSOU TY DRASTICKE ZABERY VE VIDEU??? Jediny ...
5.3. | 08:50 Miroslav Urban
2
Náhlasit nevhodný komentář
jenom magor by si mohl poridit islamskou chuvu
5.3. | 00:42 hmilhaus
2
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Viskot, asi to nemáš v hlavě v pořádku, co? To máš takovou touhu vidět uříznutou hlavu malé holčičky ? Běž se léčit než někomu ublížíš :-(
2.3. | 00:48 ornelaa
12
Náhlasit nevhodný komentář
Muslimové ve jménu Alaha muzou naprosto vše zabíjet ,znásilňoval ,lhát Merklova z Evropy děla peklo co nas diky teto "dame" čeká
1.3. | 20:08 overal
16
Náhlasit nevhodný komentář
ŽÁDNÝ MUSLIM NENÍ DUŠEVNĚ V POŘÁDKU! To by nebyl muslimem! Muslim vedle Vás je vždy jako odjištěný granát sice možná nevybuchne, ale může vybuchnout kdykoliv! Je nebezpečný jako kolega, podřízený, nadřízený soused, je nebezpečný vždy a jakákoliv maličkost ho kdykoliv může aktivovat!
1.3. | 18:31 Petr Viskot
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Rad bych se zeptal redakce, KDE JSOU TY DRASTICKE ZABERY VE VIDEU??? Jediny drasticky zaber je na ruskou vlajku na Kremlu. Jinak je tam zenstina v cernem, ktera nesmyslne blaboli a uriznuta hlava je zaflekovana matnym flekem. Urcite samou hruuuuzou neusnu.
1.3. | 17:30 allanaldik
15
Náhlasit nevhodný komentář
To jsou malickosti fanatickych muslimu at zeny nebo deti stejne zabiji jako dospeli muzi co jdou do evropy. Nechavame se poloopicema obsazovat a politici s Merkelovou NIC NEDELAJI.
1.3. | 15:32 Martina Zdražilová
5
Náhlasit nevhodný komentář
Reakce okolí jako u nás, každý jde svým směrem a ať si nějaký blázen vykřikuje, co chce.
1.3. | 15:16 lela 321
23
Náhlasit nevhodný komentář
něčeho tak otřesného jsou schopni jen muslimové.
1.3. | 15:10 vladisvj
40
Náhlasit nevhodný komentář
To je úplná hrůza. Tohle nemůže snad nikdo udělat. Chraň nás od takových pomatenců. Pořádně hlídat hranice. Takhle se nechovali ani ve středověku. Jen možná muslimové a nacisti. Děs.
1.3. | 14:51 Eva Lucáková
25
Náhlasit nevhodný komentář
Chudáček malá.