Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2016 14:27
zákulisí případu

Chůva odřízla holčičce (4) hlavu! Tohle jsou děsivé detaily vraždy

Zdroj: YouTube.com

Včerejší výstup osmatřicetileté ženy, která poblíž moskevského metra v ruce mávala useknutou hlavou čtyřleté dívenky, otřásl celým světem. Po výslechu ženy policie odhalila zákulisí případu. Z detailních informací mrazí.

Rodiče zavražděné dívenky jsou nyní v péči psychiatrů. Nedokážou se smířit s tím, že jejich milovaná čtyřletá Nastěnka zemřela - a to obzvlášť krutým způsobem.

 

Jejich najatá chůva Gulchekhra Bobokulová (38) uškrtila dívenku v bytě v ulici Lidové milice, pak jí usekla hlavu, byt zapálila a zanedlouho poté už mávala hlavou děvčátka na kolemjdoucí u moskevského metra a vyhrožovala, že se vyhodí do vzduchu. Všichni byli zděšení.

 

 

Rodiče dívky Vladimir a Jekatěrina, kteří mají ještě staršího syna, se do Moskvy přistěhovali za prací, informuje britský Daily Mail. Chůvu z Uzbekistánu přijali na základě velmi pozitivního doporučení. V domácnosti s rodinou žila tři roky.

 

POZOR! VIDEO OBSAHUJE DRASTICKÉ ZÁBĚRY

 

Blízcí rodiny vypověděli, že rodiče byli s chůvou spokojení a že s ní nikdy nebyly žádné problémy. Zdravotně byla naprosto v pořádku. Tento "zkrat", který ji donutil spáchat něco tak otřesného, si nedokážou vysvětlit. Opravdu ženu dohnala k chladnokrevné vraždě nevěra manžela?

 

 

Žena byla pod vlivem léků a alkoholu, popsal ruským médiím kriminalista Michail Vinogradov. Navíc duševně nebyla v pořádku. Odborníci nyní zjišťují, jestli žena dokázala posoudit následky svého jednání. K činu se ale přiznala.

 

Nastěnka měla těžký život. Během porodu lékaři museli použít porodní zvon, který jí způsobil tržné rány a hematom. Nastěnka měla poškozenou cévní nervovou soustavu. Lékaři matce sdělili, že dívka nebude chodit.  Jekatěrina je přesvědčená, že se všemu dalo zabránit, kdyby ji lékaři nechali holčičku přivést na svět císařským řezem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

JEN PRO OTRLÉ: ISIS v ohrožení. Mezi bojovníky propukla masožravá nákaza!

 

lud TN.cz