Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 9. 2017
podmíněné propuštění

Členka Mansonova kultu propuštěna! Ve vězení byla 40 let

Charles Manson, Leslie Van Houten
Zdroj: Profimedia
Nejmladší členka Mansonova kultu možná půjde na svobodu.

Leslie Van Houtenová se přidala k Mansonově rodině, když jí bylo pouhých devatenáct let. Pomohla při vraždě manželů Lena a Rosemary La Biancových. Ve vězení si odpykávala trest od roku 1971 a nyní by měla být podmíněně propuštěna na svobodu.

Van Houtenová byla podle všeho příkladnou vězenkyní. Za 40 let ve vězení neměla nejmenší problém. Právě díky jejímu příkladnému chování se její rodina snažila o její propuštění. Před soudem stanula celkem 21krát, vždy se žádostí o podmíněné propuštění. Poslední žádost byla zamítnuta v loňském roce.

 

Nyní jí sice bylo vyhověno, ale stále ještě nemá vyhráno. Rozhodnutí nyní přezkoumá kalifornský guvernér Jerry Brown. Ten jej může pozdržet, schválit nebo dokonce zamítnout.

 

Leslie Van Houten, Susan Atkins a Patricia Krenwinkel
Zdroj: Profimedia
 

 

Van Houtenová napomáhala při vraždě manželů Lena a Rosemary La Biancových v roce 1969, kdy Los Angeles zasáhla řada vražd, které měl na svědomí právě obávaný Charles Manson a jeho stoupenci.

 

U soudu popsala, jak se stala členkou "Mansonovi rodiny“ a také, že neměla nic společného s dalšími vraždami. Neměla prý ani na svědomí vraždu těhotné herečky Sharon Tateové.

 

Vražedkyně se také snažila poukázat na to, že měla těžké dětství. Špatný vztah s rodiči a brzké těhotenství ji údajně dohnaly k drogové závislosti. Mansonův kult se pro ni stal jedinou rodinou a bála se ho opustit.

 

Leslie Van Houten
Zdroj: Profimedia

 

Americká veřejnost však z propuštění Van Houtenové příliš nejásá, naopak. Většina lidí, včetně několika odborníků se naopak domnívá, že její dobré chování nesvědčí o tom, že by v budoucnu nemohla znovu vraždit.

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.9. | 21:26 Miroslav Hanko
3
Trasimi ty pako diskutuješ tady sám se sebou.
10.9. | 18:17 Milos Trasimi
-4
Důkazy o takovém chování mnoha zen je možné vidět z poslední doby kdy ...
11.9. | 07:37 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě dotaz, Trasimi. Co je to manažérský píst a zaranyy keyboard? Za to, jaký píšeš kraviny klávesnice nemůže. Takže spíš zasranej Trasimi...
11.9. | 07:33 markyresin
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi smekam,ty se umis tak nadherne vystihnout
11.9. | 07:33 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, nyní už vím, proč jsi zlikvidoval svoji vlastní dceru. Mohla by z ní vyrůst stejná furie, které jsi popsal ve svém vyčerpávajícím projevu. Dobře jsi udělal, ty nenávistný prase.
10.9. | 21:26 Miroslav Hanko
3
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi ty pako diskutuješ tady sám se sebou.
10.9. | 18:18 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdy se nesnazte chápat ženy.Mohlo by vám totiž z toho jebnout.
10.9. | 18:17 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Důkazy o takovém chování mnoha zen je možné vidět z poslední doby kdy feministky vehementně hulakaji kvici skřehotaji a především pro Boha živého kvokaji o rovných příležitostech a taktne pote mlci když na základě jejich kvokani bylo mnoho zen prosazeno do vedoucích pozic a dopouštějí se zločinů.
10.9. | 18:14 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Zaranyy keyboard.
10.9. | 18:13 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ačkoliv ženy pokrytecky tvrdí ze muži činí problémy jsou necitlivými a neempaticti mnoho zen po získání politických či manažerských pístu podlehnou korupci mnohem dříve než muži.
10.9. | 18:11 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
V mnoha případech se takovéto ženy derou do vedoucích pozic ve snaze získat moc a finanční prospech bez morální a etických ohledu na své konání nebi se hlásí do armády.
10.9. | 18:10 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
O vrazducich ženách je známo ze jsou většinou dominantní furie kdy rozhodujícím prvkem a spouštěcím mechanismem je jejich sobectví a nulová tolerance k lidskému životu.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple