Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 12. 2017
Na co se těšit

Co čeká hrdiny v Ulici? Svatba, podraz i odchod oblíbené postavy

Ulice na jaře 2018 - 7
Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice se po vánoční přestávce vrátí na obrazovky hned 1. ledna a diváci se mají na co těšit! S hrdiny oblíbeného seriálu TV Nova budou prožívat už 13. jaro. Co všechno přinese?

Svatba, ze které okolí nevěsty nebude mít radost; podvod, který zasáhne do života hned několika hrdinů nebo odchod oblíbené postavy, to všechno čeká v novém roce diváky denního seriálu Ulice. Jak si hrdinové poradí s novými životními situacemi? Nové díly budete moci sledovat hned od 1. ledna každý všední den v 18:25 na Nově.

 

Tereza Jordánová

Mladá učitelka Tereza Jordánová a její kolega David Kučera si užívají zamilovanosti. Davida ale záhy čeká nová zodpovědnost. Ředitelka školy Boženka Puklická jej po vážném úrazu pověří vedením školy a David se toho zhostí se vší vážností. Navíc jeho třídu letos čeká maturita.

 

Tereza se bude muset vyrovnat s odchodem bratra Matěje. Podnikání mu šlape náramně a Matěj dostane nabídku od zahraničního investora, kterou nemůže odmítnout. S jeho odchodem se bude těžko vyrovnávat Lucie Weberová. Matěj je její první láskou, Lucka bude vztah na dálku těžko zvládat a ve škole si zadělá na pořádný průšvih.

 

19

GALERIE: Ulice na jaře 2018

Zdroj: TV Nova

Ulice na jaře 2018 - 2

Hodnocení:

 

Zapalovat lýtka se začnou Otíkovi, který se už oklepal z rozchodu s Hedvikou. Bezhlavě se zamiluje do energické herečky Johanky, kterou hraje Jiřína Daňhelová. Jeho eskapády budou bavit kamarády, ne už ale jeho maminku Boženu Puklickou.

 

Liškovi

Bedřich a Anička se rozešli a oba se s tím pomalu smiřují. Anička se pomalu sbližuje s Evženem. Bedřich má plnou hlavu své dcery Lady a snaží se její mamince Jindře pomáhat, jak jen dovede. Jindra by si přála, aby měla Lada úplnou rodinu. Dokáže Bedřich Jindru milovat a zapomenout na Aničku?

 

Kromě Franty a Emy jej totiž s Aničkou pojí také Miloš. Tomu Eva přijde na "nevěru" s Justýnou a Miloše nemilosrdně vyrazí z domu. Miloš zůstane na krku Bedřichovi, Eva se přijde vyplakat na ramenou Aničce.

 

 

"Eva a Miloš, to je, jako když na rozpálená kamna nalijete olej. Miloš je dobrosrdečný, ale ve vztahu jako slon v porcelánu. Ale díky své přímočarosti na sebe všechno práskne dřív, než se o něco vůbec pokusí," prozradila herečka Vanda Hybnerová, která Evu Knoblochovou hraje. Do Ulice se Eva vrací po 500 dílech, tedy bezmála po dvou letech.

 

Na dalších stránkách najdete, co čeká Gábinu či Peškovi

 

vbo TN.cz