Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.11. 2017 16:16

CO O TOBĚ PROZRADÍ TVÉ NEHTY? …ODHALÍ, JAKÁ SKUTEČNĚ JSI!

Dnešní ikona ženské krásy je poněkud jiná než dříve. Top dívky jsou dnes vyhublé s „vosím“ pasem, „prsaté“ a „prdelaté“. K tomu patří neodmyslitelně i upravené nehty. Již málokterá dívka má dnes své nehty zcela přírodní a bez barvičky.

Co tedy o Tobě prozradí tvé nehty?

Jemné odstíny odhalí ženu nesmělou, spíše introvertní, klidnou, rozvážnou a nenápadnou.

Naopak výrazné barvy na nehtech nosí rozhodné ženy, které vědí, co chtějí, dokážou se odvázat i ve svém celkovém outfitu a jsou odvážné vůči svému okolí, chtějí na sebe upozornit.

Ne však každá žena má čas a je ochotna trávit v nehtovém studiu dvě hodiny a vydávat pravidelné finance za tuto službu.

Proto si dnes většina žen upravuje nehty sama doma a to i s profesionálními výrobky.

ENII-Trade
Zdroj: oficiální zdroj


Úžasný lak ROCKLAC značky ENII-NAILS je k tomu určený. Nepiluje se přírodní nehet, jen se odmastí přírodní nehet a stačí pouze nalakovat dvěma vrstvami a vytvrdit 90 s (1 x 30 s, 1 x 60s) v UV/LED lampě a krásný odstín Vám vydrží až 14 dnů!

ROCKLAC je kvalitní výrobek, který získal ocenění na kosmetické výstavě Interbeauty Prague v roce 2014 jako vysoce kvalitní výrobek a koupíte jej nejen na stránkách www.enii-nails.cz, ale téměř v celé Evropě.

S ROCLAK SADOU si zvládne sama za 5 minut udělat krásné nehty každá žena. Tak směle do toho milé dámy a odhalte své pravé já…

Podívejte se na video reportáž jak na to…Máme pro vás skvělý TIP na vánoční dárek, kterým uděláte radost nejen sobě, ale zaručeně každé ženě. V nabídce máme hned několik dárkových poukazů na výrobky, služby, nebo kurzy.

ENII-Trade


Koupit dárkové poukazy můžete na stránkách www.enii-nails.cz

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria