Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 16.5. 2015 08:52
budete celebritou?

Co o vás prozradí vaše znamení? I to, jestli budete úspěšní!

Horoskop - lidé
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Chcete být slavní? Pak doufejte, že jste se narodili ve znamení vodnáře. Podle nové studie je to totiž právě tohle znamení, které je předurčené k tomu, stát se celebritou.

To, jaké bylo postavení hvězd v okamžiku vašeho narození, výrazně ovlivňuje vaši budoucnost. Dokáže dokonce předpovědět, jestli budete úspěšní, nebo váš život nebude stát za nic. Podle studie Connecticutské univerzity je určující pro to, jestli budete celebritou, právě měsíc, ve kterém jste se narodili, píše Daily Mail.

 

Lidé, kteří se narodili od konce prosince do března, jsou na tom nejlépe. Podle studie jim to jde nejlépe ve škole a mají tak největší šanci stát se úspěšnými. Znamení v tomto období studie označuje jako "mokrá" a spojuje je se statutem celebrity.

 

Tabulka - Co o vás prozradí vaše znamení?

 

Indikátorem toho, jestli budete úspěšní, je ale i to, jak jasné je  vaše znamení na obloze. Tento fakt totiž ovlivňuje, jestli jste spíše asertivním, nebo pasivní. Ze dvanácti znamení je přesně polovina asertivních - Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec a Vodnář. Pokud jste tedy narozeni v jednom z těchto znamení, máte vlastně z poloviny vyhráno, hvězdy vám totiž přály. Naproti tomu ostatní znamení jsou pasivní, takže úspěchu jen tak nedosáhnou.

 

 

Když se tyto dvě proměnné spojí dohromady, vyjde nám, že nejlépe jsou na tom Vodnáři, těm totiž hvězdy nadělily jak jasné, tak mokré znamení. Úspěchu se tedy budou vyhýbat jen obtížně.

 

Studie sledovala data narození asi 3 stovek celebrit z oblasti politiky, vědy, veřejného života, literatury, umění a sportu. A výsledky jasně ukázaly, že celebrity se nejčastěji rodí jen v určité části roku. Pokud vám ale hvězdy nenadělily předpoklady stát se slavnými, nezoufejte, vždyť bez obyčejných lidí by vlastně žádné celebrity ani nebyly.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Videohoroskop: Co nás čeká v tomto roce?

Co nás čeká v roce kozy?

mom TN.cz
Reklama