Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.1. 2018 16:46
smrt herecké legendy

Čím se trápil herec Marián Labuda před smrtí? Měl velké přání

Marián Labuda
Zdroj: oficiální zdroj

Slovensko stále vstřebává smrt herecké legendy Mariána Labudy. Přátelé a kolegové na něj vzpomínají jenom v dobrém. Známí z jeho okolí nyní slovenským médiím prozradili, co hereckou legendu trápilo před smrtí nejvíce.

Obyvatele Hontianckých Nemcí Labudova smrt šokovala, a to především proto, že se hercův zdravotní stav v poslední době zlepšoval. "Byl na tom dobře. Po prvním kolapsu se musel zotavit, ale pomalu se dostával do formy. Zpráva o jeho odchodu nás překvapila, nečekali jsme to," uvedl pro server Pluska.sk hercův kamarád Jozef Kracina.

 

17

GALERIE: Zemřel herec Marián Labuda

Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Marián Labuda - 4

Hodnocení:

 

V poslední době však herce trápilo nejen zdraví, ale především méně pracovních nabídek. "Už ho tolik neobsazovali a to mu přirozeně chybělo, když byl celý život aktivní," doplnil Kracina. Velkým Labudovým přáním bylo dostat ještě jednu hereckou příležitost.

 

 

Do rodné vesnice se vracel často a udržoval kontakty se i svými starými kamarády. Jedním z nich byl také spolužák Milan Marunčiak, se kterým Labuda na škole seděl v lavici. "Už na škole byl výrazný typ. Vždy sršel humorem. Zůstali jsme v kontaktu i poté, co odešel do Bratislavy. Pomáhal jsem mu dokonce stavět chatu," svěřil se Marunčiak.

 

 

Herec zkolaboval 5. ledna před svým domem, když chtěl vyjet z garáže. Ani přivolaní záchranáři mu nedokázali pomoci. Na stejném místě přitom zkolaboval před dvěma lety. Tehdy se spekulovalo o mrtvici, na vině však byla cukrovka. Tato nemoc Labudu trápila dlouhodobě.

kik TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama