Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 2. 2016
Nemá to snadné

Co všechno musí ve vazbě snést Kramný? Zdroj promluvil!

Petr Kramný u soudu
Zdroj: Profimedia

Petr Kramný musí ve vazební věznici v Ostravě snášet ledacos. Spoluvězni mu totiž závidějí popularitu a zároveň jím nejspíš opovrhují, protože sáhnul na život nejen manželce Monice, ale i dcerce Klárce.

Svoje opovržení a podráždění dávají další vězni podle deníku Blesk najevo především tak, že Kramnému nadávají a pokřikují na něj, že je vrah.


Nejhlasitější jsou vězni prý vždycky poté, co televize odvysílají nějakou reportáž o sledované kauze. Zdroj Blesku tvrdí, že Kramný si ovšem z nadávek a pokřiku spoluvězňů nic moc nedělá. 


Místo toho prý tráví hodně času ve své nekuřácké cele, hodně čte a často píše dopisy. Zatio když Kramný z cely vyjde, začíná cirkus. Ostatní vězni na něj totiž pokřikují, že je vrah a ještě buší do dveří cel, takže se rachot rozléhá po celé věznici.


Kramný, který v soudní síni chvílemi připomínal mramorovou sochu, je prý velký kliďas i mimo dohled kamer a fotoobjektivů. Pořádně se rozčílil ve vazbě jen jednou.A to v den, kdy ho ostravský krajský soud poslal na 28 let za mříže. Večer ho jedna z televizních reportáží rozpálila tak, že začal sprostě a nahlas nadávat.


Nyní Petr Kramný čeká, než bude rozsudek hotový v písemné formě. I tak už se stačil odvolat a zamíří tak ještě minimálně k vrchnímu soudu v Olomouci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zbil přítelkyni kvůli postu na Facebooku. Neuvěříte, kam ho soud místo do vězení poslal

Dara Rolins není v klidu ani s Rytmusem: Psal mi, že mě zabije

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.2. | 18:52 overal
18
Doporučuji článek o výměně manželek většinou jde o plky, ale hlavní je, že ...
18.2. | 16:46 Vagin Analev
-30
Tatinek mamince vyslukuje prupisku.
19.2. | 10:16 drotar
6
Náhlasit nevhodný komentář
proč není diskuse u výměny manželek
19.2. | 10:03 Jusa123
8
Náhlasit nevhodný komentář
Protože když si dají všichni záležet a přímé důkazy nebudou tak by se tu jen zabíjelo.Nebo že by se popravovali a čtvrtili jen mladiství vrazi?
19.2. | 10:00 Jusa123
9
Náhlasit nevhodný komentář
Na Blesku je názor,že když ho neusvědčí přímými důkazy mají ho pustit,ale který vrah se nechá chytit za ruku při zabíjení?To by nemusel Kramný čekat 10 hodin a zavolat si někoho až jim bude přikládat elektřinu.Kdyby měli pustit všechny vrahy na které mají jen nepřímé,bylo by víc vrahů než ostatních.
19.2. | 08:03 Jusa123
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tak že by měl Kramný proto ty obdivovatele,že dovedl s takové hrůzy vydělávat?Lidé jsou různí je to vidět i při diskusi,jak dovedou jednomu fandit a druhé by i rozkrájeli!!!
19.2. | 07:46 Jusa123
12
Náhlasit nevhodný komentář
Kramný si vyvražděním své rodiny udělal byznyz,nejprve chtěl inkasovat odškodné z Egypta za otravu z jídla a vyplacení pojistek.Potom už to šlo podle toho kolik bylo hovorů a fotek,jestli a jak moc brečel.Teď mu byznyz nepomůže vše spolkne obhajoba a znalci.Myslel si že bude bohatý a zatím nic.
19.2. | 06:30 josefvyskoc
17
Náhlasit nevhodný komentář
mel by vam "zdroj" take prozradit, jestli uz ma skramovanej od spoluveznu rozsekanej řitník...to lidi zajima ze vseho nejvic :)))))))))))))))))))))))))))...
19.2. | 05:23 Miroslav Fojtík
-27
Náhlasit nevhodný komentář
Usvědčující důkazy nemají, jenom spousty dohadů a spekulací a dodnes není nikdo schopen věrohodně objasnit jak obě ženy zemřeli, tak že důkazy o tom zda je pan Kramný vrah prostě nejsou, a co se týče poměrů a šikany ve věznicích tak se asi od dob komunistických lágrů vůbec nic nezměnilo.
19.2. | 01:08 yjy
-27
Náhlasit nevhodný komentář
Pořád nevěřím, že je zavraždil.. Proč by, cumbajšpíl, zrovna český soud měl fungovat bezchybně.. Když nefunguje nic..
19.2. | 00:35 cokl-jakpes
-21
Náhlasit nevhodný komentář
"kauza" Kramný je vysoce návyková, s léčbou se poraďte u svého lékaře, nebo lékárníka.
19.2. | 00:17 ufozezadku
-25
Náhlasit nevhodný komentář
Overal a pokud chceš také skoro 40 000,-Kč měs. tak šoustej ženský a dělej děti a hlavně se o ně starej, a nekuř ocasy grátis na Hl. nádraží, mršino smradlavá naplněná kdejakým semenem!