Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 11. 2017
Anketa Tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtá řada Tváře zná vítěze! Kdo se nejvíc líbil vám? SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

Berenika Kohoutová se stala vítězkou čtvrté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Zařadila se tak po bok Hany Holišové, Jana Ciny a Tatiany Vilhelmové, kteří ovládli předchozí řady. Kohoutová byla ve 4. řadě nejúspěšnější soutěžící, protože vyhrála třikrát.

Finálový večer odstartovalo vystoupení vítězů předchozích tří řad, Hany Holišové, Jana Ciny a Tatiany Vilhelmové jako Jessie J, Ariany Grande a Nicki Minaj. Trio předvedlo píseň Bang Bang. Vilhelmová pak coby vítězka předchozí řady usedla v této řadě podruhé do poroty.

 

Anketa

Které soutěžní vystoupení ve finálovém díle se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 3855 lidí.
Jako první se ze soutěžících čtvrté řady představila Berenika Kohoutová. Tu mohli v předchozích dílech diváci vidět třeba jako Katy Perry, Stevieho Wondera, jednu ze členek ruské skupiny Tatu či Charlieho Chaplina. Úspěch jí přinesly Jennifer Hudson, Loreen a Eva Pilarová, se kterými slavila vítězství.

 

Tentokrát dostala těžký úkol převtělit se do role frontmana britské kapely The Prodigy Keitha Flinta. Na jevišti předvedla bláznivou show u nejznámějšího hitu The Prodigy Firestarter.

 

Po ní vystoupili dva soutěžící, kteří se do finále nedostali. Jan Maxián se přeměnil v Johna Legenda a na pódiu se podruhé během večera objevila Ariana Grande, tentokrát se v ní převtělila Leona Machálková. Společně zazpívali píseň Beauty and the Beast z nové adaptace filmu Kráska a zvíře.

 

Další finalistka čtvrté řady, Jitka Boho, dostala ve finále píseň Love You Like a Love Song od Seleny Gomez. Jitka byla vítězkou prvního dílu čtvrté řady, kdy se předvedla jako Beyoncé a uspěla také v devátém týdnu coby Montserrat Caballé.

140

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - finále čtvrté řady

Zdroj: TV Nova

Tvář - 12. epizoda - 46

Hodnocení:

 

Po ní následovalo další finálové vystoupení, tentokrát Anety Krejčíkové, která čtvrtou řadu Tváře dlouhou dobu vedla. Největší úspěch jí přineslo vystoupení ve čtvrtém týdnu s písní Mariky Gombitové. Ve finále dostala hit Single Ladies, který proslavila Liza Minnelli.

 

 

Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík pak dostali píseň Jozefa Beka a Ireny Kačírkové Dáme si do bytu. Náročnější přeměna v ženu čekala Dalibora Gondíka. V tu se převlékl také poslední soutěžící Jan Kopečný, který se alespoň na pár minut stal britskou zpěvačkou Susan Boyle a zazpíval píseň Wild Horses. Kopečný se radoval z vítězství ve druhém týdnu jako John Newman.

17

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - finále čtvrté řady - proměny

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář 12. díl - 10

Hodnocení:

 

Moderátor Ondřej Sokol pak vyhlásil konečné pořadí finalistů. Na čtvrtém místě skončila Aneta Krejčíková. Bronzovou příčku obsadil Jan Kopečný. Druhá skončila Jitka Boho a vítězkou čtvrté řady se stala Berenika Kohoutová. Od Onřeje Sokola si převzala šek na 150 tisíc korun od Nadace Nova, který poslala Nadačnímu fondu Vrba, který pomáhá ovdovělým rodičům.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Berenika Kohoutová ukázala krásná dvojčata! Je na tom lépe než kamarádka Marika Šoposká, tvrdí

HVĚZDA ULICE: Berenika Kohoutová prozradila svoji velkou slabost! Čemu snadno podlehne?
 

vbo TN.cz