Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.1. 2018 13:27
Dopravní komplikace

D1 u Brna ucpala srážka čtyř dodávek a dvou náklaďáků

Zdroj: TV Nova

Hromadná nehoda čtyř dodávek a dvou nákladních aut v pondělí ráno pořádně zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Brna. Auta směrem na Ostravu stojí v dlouhých kolonách.

Dodávky se s náklaďáky srazily ve tři čtvrtě na osm ráno na dvoustém kilometru dálnice na okraji moravské metropole. Za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona, která před devátou ráno měřila asi šest kilometrů.Navíc vše nasvědčuje tomu, že "úklid" následků nehody potvá hodně dlouho. Policejní dopravní servis totiž odhaduje, že omezení na místě potrvají řadu hodin, nejspíš i přes poledne. 

 

"Muž středního věku byl s vážnými poraněními břicha a páteře po ošetření transportován na urgentní příjem FN U svaté Anny. Na chirurgii stejné nemocnice jsme převáželi také lehce zraněného mladého muže. U třetí pacientky, mladé ženy, která zůstala zaklíněná ve voze a museli ji vyprošťovat hasiči, měla přivolaná lékařka podezření na vážné poranění pánve. Zraněné byla poskytnuta přednemocniční péče a následně byla transportovaná na urgentní příjem FN v Bohunicích," uvedli na svém webu jihomoravští záchranáři.

pez TN.cz