Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.2. 2016 21:28
VIDEO Dětský popravčí

Další strašné video ISIS: Malý kluk uřízne spoutanému muži hlavu

Zdroj: YouTube.com

Islámský stát zveřejnil další video, na kterém popravuje své nepřátele. Tentokrát dostal nůž malý chlapec. Nejprve na videu hrozí Spojeným státům a pak podřízne zajatého bojovníka umírněné rebelské frakce.

Na novém videu z produkce Islámského státu podřízne mladý anglicky mluvící chlapec svázaného zajatce. Ten podle všeho patřil k bojovníkům organizace Levantská fronta, která bojuje jak proti ISIS, tak proti režimu Bašára Asada.

 

Chlapec nejdříve hrozí Spojeným státům. "Ameriko, tohle jsou vojáci, na jejichž vyzbrojení k boji proti nám jste utráceli peníze," říká popravčí na videu. "Zničíme je, jako jsme je zničili v Iráku. Nemůžete uniknout!"

 

Video bylo zřejmě natočeno v syrské provincii Aleppo. Podle listu Daily Mail chlapec uvedl, že Islámský stát se se všemi nepřáteli střetne na kopcích u Dabiqu, malého syrského města, kde by se měla odehrát poslední bitva mezi islamisty a Západem.

 

 

Pak už srazí malý kat spoutaného zajatce oblečeného do oranžového obleku na zem a uřízne mu hlavu.

 

Není to poprvé, co Islámský stát využil ve videu děti coby popravčí. Například na začátku prosince zveřejnil video, v němž ukazuje, jak z malých dětí vychovává nelítostné zabijáky. Po studiu náboženství a tréninku boje z blízka dostaly děti zbraň a v ruinách starověkého hradu hledali a zabíjeli zajaté syrské vojáky.

 

 

Později vyšlo najevo, že jeden z instruktorů Islámského státu, který ve videu vystupuje, byl nachytán, jak sexuálně zneužívá patnáctiletého chlapce. Jeho postavení v hierarchii ISIS mu ale zachránilo život. Zatímco chlapec byl označen za homosexuála a shozen z věže, islamista byl převelen na frontu v Iráku.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.2. | 06:23 vechtr-z-protivina
29
Neměl bych slitování ani s těmi jejich kudrnatými malými parchanty. Co na to ...
4.2. | 23:29 jodu
-2
To jsou ti hodní kluci který táhnou do Evropy ...
8.2. | 15:09 kacipavel
1
Holt se nechali chytit , vycvičit v zabíjení , neutekli, co s nimi …zlikvidovat je s celou ISIS ..svět má zbraní dost ( atomové, neutronové, vodíkové bomby ) ale.. proč by to dělaly ? Kde by potom zkoušely nové zbraňové systémy ????
5.2. | 07:51 maxfox
9
Jen tak dál,ještě bych na ně udělal veřejnou sbírku.Ale kdepak,sbírky se dělají na našince,těmto parchantům dá peníze rovnou stát.Jsou jak černý mor.Doufám,že se na ně časem taky nějaký lék najde.
5.2. | 07:16 svoboda1
9
A co nato Sobotka.
5.2. | 06:23 vechtr-z-protivina
29
Neměl bych slitování ani s těmi jejich kudrnatými malými parchanty. Co na to sluníčkáři, humanisti, havlisti a neziskovky? Proto oni sem ty smrady tahají, aby tady mohli škodit. Potápět čluny a žádné slitování s plaváčky vyvrhnutými mořem. Čím dřív to chcípne, tím dobře pro Evropu.
5.2. | 04:41 lenka nováková
24
Ja to říkám pořád, že jediný, co pomůže je, je vyhubit všechny už od zárodků ještě než se narodí ...a brát to sakumprásk hlava nehlava...
4.2. | 23:58 odavoh josef
21
Lepsi by bylo ,zaridit aby se vubec nerodili .
4.2. | 23:29 jodu
-2
To jsou ti hodní kluci který táhnou do Evropy utopí se a pak celej svět brečí jaká ji byla škoda
4.2. | 23:27 allanaldik
19
Ani muslimsky deti nebrat, jsou to zfanatizovani parchanti a udelaji vse co jim muslimak rekne. bomba uriznuti hlavy je bezna vec i pro ty deti. vyfakovat je vsechny pryc stejne jsou tady jen muzi a deti, zen je tady tak malo ze je zbytecny deportovat
4.2. | 23:01 ornelaa
13
Děkujeme Ameriko je to vaše prace
4.2. | 22:58 Vladimír Chlápek
17
Reklama a pak opět reklama a zase reklama a skrýt reklamu ! ! ! !