Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2017
podivné okolnosti

Další záhadná smrt v Egyptě! Magda (†27) chtěla domů, zemřela

Magdalena Zuková
Zdroj: facebook.com

V slzách volala svému příteli, ať ji odveze z egyptského letoviska v Hurghadě, vzápětí skončila v nemocnici. Případ Polky Magdaleny Zukové, která zemřela ve stejné destinaci jako Klárka s Monikou a čtyřletý chlapeček Issac, je stále zamotanější. Podle všeho spáchala sebevraždu, okolnosti smrti mladé ženy jsou ale velmi podivné.

Není to tak dlouho, co se objevila zpráva o tragické smrti čtyřletého chlapečka Issaca Webstera, který záhadně zemřel při rodinné dovolené v egyptské Hurghadě (psali jsme zde) a ze stejné destinace přichází další smutná zpráva. O život přišla 27letá Polka Magda Zuková. Její smrti předcházel zoufalý telefonát příteli a vážné psychické problémy. O případu informuje portál gazeta.pl.

Reklama

 

Problémy na letišti

 

Magda měla původně letět na dovolenou se svým přítelem Markusem, ale protože se na poslední chvíli ukázalo, že nemá platný cestovní pas, letěla ve finále sama. Podle jednoho z cestujících byla silně rozrušená, po rozloučení s přítelem plakala a vystupovala velmi podivně. Toho, že není dívka ve své kůži, si údajně všiml později i personál hotelu v Hurghadě.

 

Telefonát s přítelem

 

Magda se během dovolené stále více uzavírala do sebe, nakonec přestala komunikovat i s přítelem. Spojil je opět až delegát, rozhovor s dívkou byl ale velmi zmatený a zoufalý. Magda plakala a prosila Marcuse, aby pro ni přiletěl a vzal ji pryč. Důvod mu ale neřekla. Situace vygradovala na konci dubna, kdy mladou ženu našli ležet na chodbě.

 

 

V nemocnici

 

Magdu odvezli do nemocnice na pozorování, v sanitce ale ztropila scénu a vrátila se zpět do hotelu. Ještě tu noc se Magda údajně vydala na střechu a blížila se k okraji...

 

Magdalena Zuková
Zdroj: facebook.com

 

Dívku převezli na psychiatrii do nemocnice ve městě Marsa Alam v hrozivém stavu. Záběry kamery zachytily, jak se pokusila utéct. Zápasit s ní museli hned čtyři pracovníci. Nezvladatelná Magda skončila přivázaná na lůžku.

 

 

 

Tragická smrt

 

Stačil jediný okamžik, kdy Magdu odvázali, aby mohla na toaletu a personál nemocnice ztratil nad ženou kontrolu. Údajně odstrčila zdravotní sestru a vrhla se k oknu. Dopadla přímo na betonovou dlažbu. Na následky svých zranění o několik hodin později zemřela.

 

Podivné okolnosti

 

Zdrcená rodina odmítá uveřit, že Magda jen tak skočila z okna. Myslí si, že dívku někdo zdrogoval a znásilnil, ona se s tím nesrovnala. Nyní příbuzní čekají na výsledky pitvy a doufají, že zjistí, co se Magdě stalo.

 

V Hurghadě kromě čtyřletého chlapečka náhle zemřela také osmiletá Klárka a její matka Monika Kramná v létě 2013. Později se ukázalo, že právě Petr Kramný obě ženy zavraždil elektrickým proudem. Soud poslal Kramného na 28 let do vězení, rozsudek potvrdil i Nejvyšší soud. Kolem případu ale i nadále panují pochybnosti. Více o nesrovnalostech čtěte zde.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Uniklo šokující video z egyptské nemocnice: Magdu (†27) před smrtí chytali a nakonec spoutali!

lud TN.cz
Reklama