Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 9. 2017
jak zvládá rodičovství

Daniel z Lásek byl po porodu ve stresu! Řekl, co bylo nejtěžší

Malé lásky Kateřina Šebková a Daniel Hájek - 1
Zdroj: Nova.cz
Kateřina a Daniel

V novém díle pořadu Malé lásky se představili Kateřina s Danielem. I když už má Katka tři děti, mladší partner ji přesvědčil, aby si pořídili ještě jedno. Jak o třináct let mladší Daniel roli tatínka zvládá?

Katce se původně do dalšího dítěte nechtělo. A není divu, z prvního manželství má doma už tři, vztah se rozpadl kvůli manželově nevěře. Čtvrté těhotenství navíc nebylo vůbec lehké, kvůli zdravotním komplikacím musela Katka ležet.
 

Daniel tedy všechnu práci v domácnosti musel zastat sám. A osvědčil se! I když zpočátku nechtěl být u porodu, protože se bojí krve, nakonec ho přemohla zvědavost.

 

Malá Viktorka život páru změnila od základu, největší změnu pocítil Daniel. "Když jsme se vrátili z porodnice, tak by mě vzbudilo i spadnutí špendlíku. Ale čekal jsem to ještě horší," svěřil se. Nejtěžší prý bylo naučit se přebalovat.

 

 

Dcerka je prý hodně vzteklá - má to asi po rodičích, kteří jsou oba hodně tvrdohlaví. "Vzteká se, když jí vezmeme hračku, když jí něco nejde nebo ji třeba nevezmeme do ruky," popsala Kateřina.

 

Dvojice prozradila také to, kdy plánují svatbu. A Daniel se svěřil, proč jsou pro něj rána teď krásnější než dřív! Na celý rozhovor se podívejte ZDE.

 

Nestihli jste premiérový díl Malých lásek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny jsou k dispozici na VOYO.

mom TN.cz