Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 4. 2017
nesobecká láska

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Danielle Janofsky
Zdroj: facebook
Pro Danielle byly děti vším

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

Danielle Janofsky se v květnu 2015 od základu změnil život, lékaři jí totiž na těle objevili nebezpečné znaménko, píše britský Mirror. Odstranili ho, žena pravidelně docházela na kontroly a všechno se zdálo být pořádku. Záhy nato otěhotněla s druhým dítětem.

 

Jenže v šestém měsíci ji překvapily bolesti břicha a od lékařů přišla krutá zpráva. Zjistili, že má typ rakoviny kůže, která se rychle šíří do orgánů. Chemoterapie by ohrozila dítě a Danielle si musela vybrat mezi svým a synovým životem.

 

Rozhodla se pro syna, porodila ho císařským řezem 24. února. O tři dny později zemřela v náručí svého manžela Maxe. "Moje nejdražší Danielle byla úžasná osobnost. Chytrá. Vtipná. Milující. Kdyby ji láska mohla zachránit, žila by sto let," napsala její zlomená matka Barbara na facebook.

 

 

Daniellin inspirativní příběh dojal tisíce lidí. Vnitřní síla a nesobecká láska zachránila jejího malého synka Jacka. Jednou, až vyroste a pochopí, co se stalo, bude vědět, že jeho maminka byla úžasná a odvážná žena. Milovala ho víc než vlastní život.

 

ČTĚTE TAKÉ:

RAKOVINA: kompletní přehled preventivních vyšetření

DOJEMNÉ: Žena překonala rakovinu, teď ukázala tělo plné jizev

Jiří Pomeje poprvé promluvil o rakovině hrtanu! Jeho drsné rozhodnutí možná nepochopíte

mom TN.cz

Diskuze

26.4. | 19:59 inka7830
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to nesmysl, Max Janofsky má fotky své ženy i se synem na fb naposledy z 25.4. a jeho žena je živá
19.4. | 18:49 marci2712
12
Náhlasit nevhodný komentář
No já bych myslela víc na své první dítě co je na světě.A chtěla bych žít právě pro něj.A né myslet na dítě v břiše které by nikdy neviděla a neznala.Ted je chudák to první dítě :( i manžel.
19.4. | 16:43 pichav
-14
Náhlasit nevhodný komentář
JA SE V TOM NEJAK ZTRACIM !!!! A TO OBYCEJNE POCHOPIM VSECHNO SPRAVNE !!!! ONA OTEHOTNELA S DRUHYM DITETEM ??? TAKZE JI NEOPLODNIL MANZEL ALE NEJAKE DRUHE DITE ??? JEJI DITE ??? NEJAKY STARSI SYN ??? MALO INFORMACI !!! SPEKULUJI !!!! JA MUSLIM ZE INCEST JE SKODLIVY !!! A I MOZNA RAKOVINOTVORNY !!!!!
19.4. | 10:29 lenka nováková
28
Náhlasit nevhodný komentář
To je sice hezký, ale zároveň sobecký. Dvě děti vyrostly bez mámy. Nechápu a nepochopím. Tyhle hrdinský gesta jsou k ničemu, akorát to blbne další lidi ke zhovadilostem.