Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.9. 2017 14:22
velká tragédie

Dceru slavného herce našli mrtvou na festivalu! Zatkli podezřelého

Louella Michie
Zdroj: facebook, Profimedia.cz

Smrt své krásné dcery oplakává britský herec John Michie, hvězda seriálu Holby City. Pětadvacetiletá žena zemřela na festivalu ve Velké Británii. Policie zatkla osmadvacetiletého muže, kterého vyslýchá.

Louella Michie byla milovanou dcerou slavného herce Johna Michieho (60), který je v Británií hvězdou Holby City, seriálu z nemocničního prostředí.

Reklama

 

Mladá žena zemřela za zatím nevyjasněných okolností. Policie zadržela osmadvacetiletého muže, kterého podezřívá z její vraždy. Podle Michieho šlo o "tragickou a nešťastnou náhodu". Věří, že se muž pouze snažil dceři pomoci. "Byli to kamarádi," tvrdí Michie. "Nebyla to vražda," je přesvědčený.

 

14

GALERIE: Louella Michie

Zdroj: facebook

Louella Michie - 1

Hodnocení:

 

Kamarád Louelly rodinu informoval o tragédii. Dívce se údajně udělalo špatně a pak někam odběhla. Rodiče se uprostřed noci vydali na místo festivalu, ale do areálu jim nebyl umožněn vstup.

 

Rodina je ze smrti dcery zdrcená. "Ztratili jsme našeho anděla. Byla tak pozitivní, tak veselá," prohlásil John. "Nikdo tomu nemůže uvěřit. Johnova rodina je absolutně zničená. Opravdu si ale všichni myslí, že šlo o nehodu. I její sourozenci," řekl zdroj deníku Mail Online.

 

 

Podle deníku The Sun mohla být její smrt způsobena "neznámou látkou", kterou na festivalu možná požila. Policie krátce před zahájením hudební akce varovala pořadatele kvůli příliš silným drogám, které se někdo může pokusit prodávat. Policisté dali dokonce fotografii tabletky na sociální síť s varováním, že obsahuje velmi silné chemické látky.
 

 

Louella Michie by v pondělí oslavila šestadvacáté narozeniny. Studovala divadlo v Londýně a pracovala jako modelka a tanečnice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt studentky († 18) na Ibize: Nepochopíte, co jí našli v žaludku!

Záhadná smrt krásné Abbey (†20): Zemřela v hotelu na luxusní dovolené!

ham TN.cz
Reklama