Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2016
Obrovská sbírka

PŘEHLED UKRADENÝCH VĚCÍ: Tímto platili dealerovi za drogy

Zdroj: Policie ČR

Těžkou hlavu teď mají kriminalisté z pražského Smíchova. Snaží se najít majitele věcí, které objevili u zadrženého drogového dealera.

Více než 1000 předmětů od telefonů po motorky nejspíš za několik posledních let nakradli narkomani, kteří tak dealerovi platili za drogy. Sedmatřicetiletý muž je skladoval v pěti objektech a postupně rozprodával.


Policisté ze smíchovské kriminálky by tak teď mohli začít podnikat ve velkém. To, co našli u zadrženého dealera, by zvládlo bez problémů zásobit celou síť bazarů.


Ukradené věci nalezené v Legerově uliciV několika skladech našli muži zákona v podstatě cokoliv, co vás napadne. Jen funkčních navigací teď mají policisté ve skladu asi padesát. Notebooků ještě víc - asi osm desítek.


Kradená kola a elektrocentrályDealer pervitinu měl poměrně dost klientů, kteří měli často hluboko do kapsy. A tak platili věcmi, které kradli. Poškozených mohou být stovky.


Ukradené věci nalezené v garážích

Muž měl dva byty, dvě garáže a jeden sklep. Všechno napěchované po strop . S evidencí a rozprodáváním věcí mu pomáhala přítelkyně.


Ukradené věci nalezené v ulici Nad OhradouVe výčtu nalezených věcí nechybí ani zbraně. A to jak historické, tak ty moderní. To policisté tušili. Proto pro dealera poslali zásahovou jednotku.


Jemu i jeho přítelkyni/parťačce teď hrozí až osmiletý pobyt v cele.


Ukradené věci nalezené v Perunově ulici


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAVIČKA ZELENÁ: Má konopí škodlivé účinky? Nový vědecký výzkum to popírá!

Žena přestala brát drogy! Neuvěříte, jak se během třech měsíců proměnila

pez, Ondřej Špalek TN.cz