Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2016
Obrovská sbírka

PŘEHLED UKRADENÝCH VĚCÍ: Tímto platili dealerovi za drogy

Zdroj: Policie ČR

Těžkou hlavu teď mají kriminalisté z pražského Smíchova. Snaží se najít majitele věcí, které objevili u zadrženého drogového dealera.

Více než 1000 předmětů od telefonů po motorky nejspíš za několik posledních let nakradli narkomani, kteří tak dealerovi platili za drogy. Sedmatřicetiletý muž je skladoval v pěti objektech a postupně rozprodával.


Policisté ze smíchovské kriminálky by tak teď mohli začít podnikat ve velkém. To, co našli u zadrženého dealera, by zvládlo bez problémů zásobit celou síť bazarů.


Ukradené věci nalezené v Legerově ulici

Zdroj: Policie ČR


V několika skladech našli muži zákona v podstatě cokoliv, co vás napadne. Jen funkčních navigací teď mají policisté ve skladu asi padesát. Notebooků ještě víc - asi osm desítek.


Kradená kola a elektrocentrály


Zdroj: Policie ČR


Dealer pervitinu měl poměrně dost klientů, kteří měli často hluboko do kapsy. A tak platili věcmi, které kradli. Poškozených mohou být stovky.


Ukradené věci nalezené v garážích

Zdroj: Policie ČR

Muž měl dva byty, dvě garáže a jeden sklep. Všechno napěchované po strop . S evidencí a rozprodáváním věcí mu pomáhala přítelkyně.


Ukradené věci nalezené v ulici Nad Ohradou


Zdroj: Policie ČR


Ve výčtu nalezených věcí nechybí ani zbraně. A to jak historické, tak ty moderní. To policisté tušili. Proto pro dealera poslali zásahovou jednotku.


Jemu i jeho přítelkyni/parťačce teď hrozí až osmiletý pobyt v cele.


Ukradené věci nalezené v Perunově ulici

Zdroj: Policie ČR


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAVIČKA ZELENÁ: Má konopí škodlivé účinky? Nový vědecký výzkum to popírá!

Žena přestala brát drogy! Neuvěříte, jak se během třech měsíců proměnila

pez, Ondřej Špalek TN.cz

Diskuze

25.2. | 10:40 ascaras
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud nedostane opravdu tvrdy trest mimojine za prodej tvrdych drog tak za rok tam bude mit tech veci jednou tolik,ono dostat podminku za velice zavazny trestny cin je opravdu vtipne!
24.2. | 21:21 Vojta Také
5
Náhlasit nevhodný komentář
Dřív se poslouchala Svobodná Evropa, dnes Svobodné rádio - nějaký divný ne ? Ale hlavně, co to má co dělat tady ?
24.2. | 19:54 Jan Novák
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Pro vlastence: Marek Obrtel živě na Svobodném rádiu můžete ho poslouchat na adresách: svobodneradio.listen2myradio.com svobodneradio.radiostream321.com svobodneradio.listen2myshow.com svobodneradio.radio12345.com svobodneradio.radiostream123.com