Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2016 15:50
nováčci v seriálu

NOVÉ POSTAVY V ORDINACI: Jak změní osudy a komu uškodí?

Nové díly Ordinace - nové postavy
Zdroj: TV Nova
Dějem v Ordinaci zamíchají nové postavy

Na nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si sice budou muset diváci počkat až do úterý, už teď vám ale prozradíme, kdo nový pěkně zamíchá dějem.

Nováčků bude na jaře v Ordinace pěkná řádka. Celkem šest nových postav zamotá život snad všem současným obyvatelům Kamenice. Kdo komu bude pít krev, kdo otevře staré rány a kdo bude schopen jít přes mrtvoly?

 

111

GALERIE: Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: TV Nova

Nové díly Ordinace - 11

Hodnocení:

 

Marika (Andrea Kerestešová)

Koncem sezony rozvíří vody na chirurgii nová posila - ctižádostivá a sexy lékařka Marika. Přichází s Jáchymem (Lukáš Hejlík), který je poprvé opravdu zamilovaný. Má smůlu, že právě do Mariky, která navzdory svému šarmu a milému vystupování, nebere ohledy na nikoho a jde si nekompromisně za svým. Chce se stát primářkou.

 

 

Ota Kovář (Martin Stránský)

Staronová postava Ota Kovář se z Počátků vrací do Kamenice právě v době, kdy vrcholí spor mezi Suchým a Hejdukem. Zjišťuje, že i život Kateřiny se změnil. Nic není takové, jaké to bylo v době, kdy Kamenici opouštěl.

 

Nové díly Ordinace - 9
Zdroj: TV Nova

 

Naďa (Lucie Zedníčková)

Renomovaná právnička a Švarcova spolužačka ze školy. Je přesvědčena, že někde uvnitř je Švarc stále malé, nevinné dítě. Pomáhá mu s obhajobou a přitom se snaží v něm najít i něco hezkého. Podaří se jí to?

 

Aisha (Eliška Boušková)

Gynekoložka. Černoška z Ugandy. Všechny předsudky a nedůvěru odbíjí se šarmem a humorem, kterým může konkurovat i samotnému Mázlovi. Toho neustále překvapuje svými znalostmi a dává zabrat jeho egu, protože má často pravdu. Aisha má tajemství, kvůli kterému přijela do Čech. Mázlovi se podaří zjistit, co ji trápí. Pomůže jí?

 

Nové díly Ordinace - 3
Zdroj: TV Nova

 

Aloisie (Jana Boušková)

Sestřička v Růžovce. Hrozivá chlapice s dobrým srdcem, která rozumí dětským pacientům. I když se zpočátku zdá, že nemá city, s Jindřichem si začínají rozumět.

 

Nové díly Ordinace - 4
Zdroj: TV Nova

 

Zdeněk Zeman (Ondřej Kavan)

Novou důležitou postavou pro novou jarní sérii je záchranář Zdeněk Zeman, který má za sebou vojenskou kariéru. Třicetiletý atraktivní a na první pohled sympatický mladý muž, který si ale s morálkou starosti nedělá. Za milým úsměvem se skrývá cosi temného.

Nové díly Ordinace - 6
Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Ordinace vstupuje do nové sezony s novou tváří! Vlétnou do ní tyto krásky

GALERIE: Nejvíc sexy v životě! Dana Morávková pózovala pro kalendář s odvážným výstřihem

mom