Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 16:48
superstar 2018

Hvězda SuperStar Dalík Slepčík řekl, co teď dělá! A tohle vzkazuje!

Dalibor Slepčík - 2
Zdroj: facebook
Do Dády se zamilovaly stovky dívek a žen.

Castingy do nejpopulárnější pěvecké soutěže Superstar 2018 se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zbývají jen poslední dva, které se konají v Praze 2. a 3. prosince. Co poradila budoucím soutěžícím hvězda Superstar 2015 Dalibor Slepčík? A věnuje se ještě vůbec hudbě?

V poslední řadě SuperStar patřili Dáda (17) se sestrou Sabinou (24) k nejvýraznějším tvářím soutěže. Oba se dostali do finálových kol, ovšem do finále se bohužel neprobojoval ani jeden. Přesto si benjaminek soutěže rozhodně neměl na co stěžovat. Zájem fanynek byl totiž obrovský a vlastně dodnes trvá.

 

17

GALERIE: Dalibor Slepčík

Zdroj: facebook

Dalibor Slepčík - 2

Fanynky mu pořád píší.

Hodnocení:

 

"Fanynky mi pořád píšou, to je pravda," přiznal Dáda, který má teď plné ruce práce se školou. "Kvůli soutěži jsem zameškal půl roku, takže jsem nemohl být klasifikován," svěřil se student druhého ročníku gymnázia.

 

Na zpěv sice nezanevřel, ale nechává tvorbě volný průběh. "Můj styl se trochu liší od stylu českých interpretů, mám raději taneční věci. Aktuálně mě oslovil zahraniční producent, který spolupracuje například s Robinem Schulzem. Pracujeme spolu na anglickém songu, se kterým bych se mohl účastnit příští Eurovize," doplnil k tomu, co ho v nejbližší době čeká.

 

Takhle si Dalibor poradil s písní od Karla Gotta:

 

 

Přestože kvůli soutěži zameškal školu, rozhodně své účasti nelituje a ani sláva mu nevadí. "Budoucím soutěžícím bych poradil hlavně to, ať nemají trému, protože ta udělá opravdu hodně. Rozhodně se ničeho nebojte a dejte do toho všechno," vzkázal všem.

 

 

Daliborovi bylo pouhých 15 let, když se do soutěže přihlásil. Svým roztomilým vzhledem si okamžitě získal srdce fanynek každého věku. O loňských Vánocích vydal svůj první singl Kouzlo bílejch rán a fanynky šly do kolen. Pokud i vy toužíte po podobné slávě a pohádkové výhře v hodnotě dvou milionů korun, nezapomeňte se dostavit na casting. Příští SuperStar se můžete stát i vy. Vice ZDE.

kik TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama