Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 11:18
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Zdroj: Robin Puškáš

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Denisa Grossová a Robin Puškáš opět ukazují, jak může být život krásný. Stačí se nebát a jít si za tím, co má člověk rád. Dcera tragicky zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa a její přítel Robin oba rádi fotí (on se tím dokonce živí) a natáčí videa.

 

133

GALERIE: Denisa Grossová na dovolené s přítelem

Zdroj: Robin Puškáš photography

Denisa Grossová na dovolené s přítelem - 1

Hodnocení:

 

Svou společnou vášeň si užívali i na krásné dovolené v Thajsku, kam nezapomněli vzít dron vybavený kamerou. A to, co natočili, opravdu stojí za to. Výsledkem je krásné skoro 6minutové video, na kterém jsou zachyceny jak krásy ostrova, tak krásy mladé Denisy, ale také samotné Thajsko se svými obyvateli.

 

Celé video je společným dílem Robina a Denisy a je tedy vidět, že kromě focení se tento mladý pár začíná pouštět i do sféry "pohyblivých obrázků." A jak to tak vypadá, jde jim to náramně. Výsledek jejich práce můžete posoudit sami – video najdete pod titulkem článku.

 

 

A jestli se chcete podívat, jak to vypadá, když Denisa Grossová v ateliéru fotí spoře oděnou dívku, tak se podívejte na Robinův kanál na portálu Youtube.com zde.

TN.cz
Reklama