Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 11:18
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Zdroj: Robin Puškáš

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Denisa Grossová a Robin Puškáš opět ukazují, jak může být život krásný. Stačí se nebát a jít si za tím, co má člověk rád. Dcera tragicky zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa a její přítel Robin oba rádi fotí (on se tím dokonce živí) a natáčí videa.

 

133

GALERIE: Denisa Grossová na dovolené s přítelem

Zdroj: Robin Puškáš photography

Denisa Grossová na dovolené s přítelem - 1

Hodnocení:

 

Svou společnou vášeň si užívali i na krásné dovolené v Thajsku, kam nezapomněli vzít dron vybavený kamerou. A to, co natočili, opravdu stojí za to. Výsledkem je krásné skoro 6minutové video, na kterém jsou zachyceny jak krásy ostrova, tak krásy mladé Denisy, ale také samotné Thajsko se svými obyvateli.

 

Celé video je společným dílem Robina a Denisy a je tedy vidět, že kromě focení se tento mladý pár začíná pouštět i do sféry "pohyblivých obrázků." A jak to tak vypadá, jde jim to náramně. Výsledek jejich práce můžete posoudit sami – video najdete pod titulkem článku.

 

 

A jestli se chcete podívat, jak to vypadá, když Denisa Grossová v ateliéru fotí spoře oděnou dívku, tak se podívejte na Robinův kanál na portálu Youtube.com zde.

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.4. | 11:34 amperek50
15
Hezky si umí užívat křišťálově čisté prachý nebožtíka mašinfiry Standy
21.4. | 14:00 skeptikus
2
..no co. Pro zoufalce co dřou za český mizerný mzdy, bydlej v nájmech a jezděj ...
21.4. | 17:21 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Moravia Energo Travel.
21.4. | 15:55 amperek50
7
Náhlasit nevhodný komentář
Dobre si uziva za ty kristalove cisty prachy fotra Standy
21.4. | 14:00 skeptikus
2
Náhlasit nevhodný komentář
..no co. Pro zoufalce co dřou za český mizerný mzdy, bydlej v nájmech a jezděj tramvají, to není. Užívat života si můžeš, jen když na to máš..
21.4. | 11:34 amperek50
15
Náhlasit nevhodný komentář
Hezky si umí užívat křišťálově čisté prachý nebožtíka mašinfiry Standy
21.4. | 10:57 wp2t
12
Náhlasit nevhodný komentář
Já sem myslel, že sou Grossovi na mizině, že všechny peníze dali na léčení otce a ještě nadělali dluhy, jak se tady psalo a oni přece jenom ještě nějaký tajný zahraniční účet vyhrabali.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme