Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2017
viděli jste ji?

Po Denise (15) pátrají už týden, policie má spadeno na přítele!

Pátrání - Kučera Václav a Waldmanová Denisa Jenifer
Zdroj: Policie ČR

Policie už týden usilovně pátrá po 15leté Denise Jenifer Waldmanové, která navečer náhle zmizela a neozvala se rodině ani kamarádům. Podle policie je dívka zřejmě v doprovodu svého stejně starého přítele, toho policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Podle všeho je milenecká dvojice spolu na útěku a ačkoli rodina chápe, že dívka je zamilovaná, její chování si příbuzní nedokážou vysvětlit. Dívka nikdy dřív nezmizela, podivné je i to, že si nevzala mobil a peníze.

 

"Mohou spolu cestovat veřejnou hromadnou dopravou a podle posledních zjištěných informací by mohli shánět ubytování v rekreačních zařízení nebo přespávat v chatových oblastech," upozorňuje mluvčí policie Monika Schindlová s tím, že pokud by měl někdo informace vedoucí k nalezení dívky, ať volá bezplatnou linku 158.

 

"Policie má nějaké tipy, z taktických důvodů je ale nebude prozrazovat," dodala mluvčí. Po partnerovi dívky, se kterým by se  Denisa měla vyskytovat, pátrá policie už od konce února.

 

 

"Jde o osobu zařazenou v celostátním pátrání, několikrát utekl z výchovného ústavu, je hledaný pro podezření z pohlavního zneužívání," vysvětlila Schindlová.

 

Popis dívky:

- štíhlá 170 cm vysoká postava
- středně dlouhé blond vlasy
- zelené oči
- malé tetování pod pravým ramenem nezjištěného motivu
- piercing v pupíku
- naposeldy měla džíny, sportovní černé boty značky Nike, zelenou bundu s kožíškem typu parker, látkový batoh růžové barvy

 

Popis chlapce:

- postava hubená
- barva vlasů plavá (blond)
- tva vlasů - rovné
- barva očí - modrá

lud TN.cz

Diskuze

17.5. | 09:02 Jens Trolič
1
Náhlasit nevhodný komentář
A teď budete 3 měsíce psát o Denise ne ??? O Míši Muzikářové píšete už 4 měsíce a nic. . . .Víte proč ???? Protože váš server tn.cz nikoho nezajímá, protože sem věčně dáváte pičoviny . . Nic se Denise nestalo prosímvás, šuká s přítelem a užívá si. . . . ozve se . . .
17.5. | 06:25 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hledaný podezřelý nemá jméno? Jen oběť se bude vláčet médii ?
16.5. | 16:29 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
Z taktických důvodů si strčte údaje...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme