Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 18:14
Tragédie v Praze

Děsivá scéna! Chodce smetl na rušném místě přijíždějící vlak!

Zdroj: AKTU.cz

Nedaleko stanice metra Hradčanská v Praze se ve čtvrtek odpoledne stala velmi vážná nehoda. Přijíždějící vlak tu smetl staršího chodce. Ten navíc po srážce zůstal pod soupravou zaklíněný, takže se k němu záchranáři nemohli hned dostat.

Podle portálu Českých drah vlak muže srazil krátce po čtvrté hodině odpoledne. Trať musela být kvůli vyprošťování zraněného a vyšetřování incidentu v obou směrech uzavřena. A podle odhadů tak zůstane až do večera.


"Zraněného šedesátiletého muže jsme hned po vyproštění zpod vlaku začali oživovat. Resuscitace trvala přibližně půl hodiny, bohužel byla ale neúspěšná, pacient zemřel," řekla TN.cz po 17. hodině mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.


Mluvčí policie Tomáš Hulan uvedl, že na místě jsou samozřejmě i muži zákona, nicméně zatím nedokázal říct, co nehodě předcházelo a zda tedy šlo o nešťastnou náhodu, sebevraždu či něco úplně jiného.Dráhy cestujícím využívajícím tuto trať mezi Prahou a Kladnem doporučují, aby místo objeli tramvajemi, kde dočasně platí vlakové jízdenky.

pez TN.cz