Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Zdroj: TV Nova

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

Dvacetiletý podezřelý při čekání na jednání o vazbě na chodbě děčínského soudu pořád posmrkával a utíral si slzy. Jeho pláč ovšem soud neobkměkčil a už po 20 minutách bylo jasno, že údajný vrah si na soud počká ve vazební cele.


Podle soudu je vazba potřebná, aby muž neutekl, nebo aby se nemohl pokoušet ovlivňovat svědky.
 

Devatenáctiletý Dominik v noci z neděle na pondělí popíjel s kamarády u místního kina. Krátce před půlnocí se rozešli, Dominik už ale domů nedorazil. Nad ránem ho nedaleko kina našla ubodaného kolemjdoucí.

 

"Ráno tady šla nějaká paní se psem a on byl otočený, rozpíchaný. My jsme pili vodku, kecali jsme. Bylo to v půl dvanácté v noci," popsal jeden z kamarádů.

 

Celý den pak kriminalisté prohledávali okolí a hledali vražednou zbraň a samozřejmě i pachatele. Podezřelého 20letého muže zatkli po pár hodinách

 

 

"Krajští kriminalisté ještě téhož dne zadrželi podezřelou osobu. Je jí 20letý muž. Obviněný se v současné chvíli nachází v policejní cele," uvedla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

mom/Martin Kočárek TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.4. | 13:13 Sergej Zajicev
17
Drogy nebo chorý mladík ?. Bodne dvakrát a přestane , ale bodat do ...
19.4. | 20:23 Milos Trasimi
-6
Minibus Na Romy je módou svádět i to ze na tom pražském mostě konvalinka ...
19.4. | 23:29 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Takže jsem te odhadl přesně.Skutečně jses bukvoj.
19.4. | 22:41 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Takze bolelo Milošku. Je mi to lito. Snad se ti jizva na analu a na černé duši zcela zhoji.
19.4. | 22:16 Milos Trasimi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Ale co čekat od blbeho Pražáka co fandí zprofanovane Spartě.Ze ano?Spartaa Spartaaa buuzerantuu partaa..Takže o tvé sexualitě máme nyní jasno Skálová.
19.4. | 22:08 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Co to meles Skalo? Tvá sexuální orientace je tvá blbost a tvé blbe kecy blby Cechu.
19.4. | 21:21 Roman Skala
7
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak ses Trasimi upnul k mé sexualitě. Obávám se, že nám podvědomě sděluješ příčinu své nenávisti ke gadžům. Tebe muselo v dětství zkvaltovat strašné prase. Bolelo to?
19.4. | 21:11 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Pod každou bílou lži a vraždou je vždy černo.A bacha Skala.Jestli to na tebe přišlo dovolují si te upozornit ze buzny na Wilsonaku jsou drsonove.Tak at te ta ztráta panenství tuze neboli.
19.4. | 20:48 Roman Skala
5
Náhlasit nevhodný komentář
Pod článkem o vraždě je vždy v diskuzi černo. Rychle pryč. Vlašáci jsou drsoňové.
19.4. | 20:26 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ale Skály si nevsimej.Ještě si chudacek malinký neprcnul a jeho vepřový testosteron dosahuje kritické hodnoty kdy vydesene kvika a chrochta.Dělá sice hrdinu ale jak by dostal poradny dělo šel by k zemi dříve než by řekl jsem blby jako Cech.
19.4. | 20:23 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Minibus Na Romy je módou svádět i to ze na tom pražském mostě konvalinka roste.Češi kalkuluji fabuluji polemizuje piicuji a bodaji.Ale mnohem častěji jinam než sebe navzájem do prdali.
19.4. | 19:49 jkazatel
3
Náhlasit nevhodný komentář
Přílišná humanita ve vězeňství a všude. Kdy bylo možné jen za trest být ve vězení, tam studovat, bavit se, hrát hry, sledovat televizi, sportovat ?? Nikdy nikde před rokem 1989 se tohle nedělo. Vězni si museli na vše vydělat. Kdo to má platit ?? Pracující ?? A proč ??
Obchodní sdělení

Bohemia Apple