Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Zdroj: TV Nova

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

Dvacetiletý podezřelý při čekání na jednání o vazbě na chodbě děčínského soudu pořád posmrkával a utíral si slzy. Jeho pláč ovšem soud neobkměkčil a už po 20 minutách bylo jasno, že údajný vrah si na soud počká ve vazební cele.


Podle soudu je vazba potřebná, aby muž neutekl, nebo aby se nemohl pokoušet ovlivňovat svědky.
 

Devatenáctiletý Dominik v noci z neděle na pondělí popíjel s kamarády u místního kina. Krátce před půlnocí se rozešli, Dominik už ale domů nedorazil. Nad ránem ho nedaleko kina našla ubodaného kolemjdoucí.

 

"Ráno tady šla nějaká paní se psem a on byl otočený, rozpíchaný. My jsme pili vodku, kecali jsme. Bylo to v půl dvanácté v noci," popsal jeden z kamarádů.

 

Celý den pak kriminalisté prohledávali okolí a hledali vražednou zbraň a samozřejmě i pachatele. Podezřelého 20letého muže zatkli po pár hodinách

 

 

"Krajští kriminalisté ještě téhož dne zadrželi podezřelou osobu. Je jí 20letý muž. Obviněný se v současné chvíli nachází v policejní cele," uvedla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

mom/Martin Kočárek TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.4. | 13:13 Sergej Zajicev
17
Drogy nebo chorý mladík ?. Bodne dvakrát a přestane , ale bodat do ...
19.4. | 20:23 Milos Trasimi
-6
Minibus Na Romy je módou svádět i to ze na tom pražském mostě konvalinka ...
20.4. | 07:27 novobilskyy
6
Elektrické křeslo pro takové zmrrdy,takoví skurwisini co se rodí mezi námy je škoda živit.A takoví skurwisini se už nezmění a přemrrdat už nejdou.
19.4. | 23:29 Milos Trasimi
-2
Takže jsem te odhadl přesně.Skutečně jses bukvoj.
19.4. | 22:41 Roman Skala
1
Takze bolelo Milošku. Je mi to lito. Snad se ti jizva na analu a na černé duši zcela zhoji.
19.4. | 22:16 Milos Trasimi
-5
Ale co čekat od blbeho Pražáka co fandí zprofanovane Spartě.Ze ano?Spartaa Spartaaa buuzerantuu partaa..Takže o tvé sexualitě máme nyní jasno Skálová.
19.4. | 22:08 Milos Trasimi
-4
Co to meles Skalo? Tvá sexuální orientace je tvá blbost a tvé blbe kecy blby Cechu.
19.4. | 21:21 Roman Skala
7
Nějak ses Trasimi upnul k mé sexualitě. Obávám se, že nám podvědomě sděluješ příčinu své nenávisti ke gadžům. Tebe muselo v dětství zkvaltovat strašné prase. Bolelo to?
19.4. | 21:11 Milos Trasimi
-6
Pod každou bílou lži a vraždou je vždy černo.A bacha Skala.Jestli to na tebe přišlo dovolují si te upozornit ze buzny na Wilsonaku jsou drsonove.Tak at te ta ztráta panenství tuze neboli.
19.4. | 20:48 Roman Skala
5
Pod článkem o vraždě je vždy v diskuzi černo. Rychle pryč. Vlašáci jsou drsoňové.
19.4. | 20:26 Milos Trasimi
-4
Ale Skály si nevsimej.Ještě si chudacek malinký neprcnul a jeho vepřový testosteron dosahuje kritické hodnoty kdy vydesene kvika a chrochta.Dělá sice hrdinu ale jak by dostal poradny dělo šel by k zemi dříve než by řekl jsem blby jako Cech.
19.4. | 20:23 Milos Trasimi
-6
Minibus Na Romy je módou svádět i to ze na tom pražském mostě konvalinka roste.Češi kalkuluji fabuluji polemizuje piicuji a bodaji.Ale mnohem častěji jinam než sebe navzájem do prdali.