Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2017
masakr rodiny

Detaily vraždy "ztracené" rodiny z Francie: Vrah těla hrozně znetvořil

Čtyřčlenná rodina z Francie brutálně zavražděná švagrem
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Parneři těla rodiny odvezli na statek.

Policie zveřejnila detaily z brutální vraždy čtyřčlenné rodiny, po které několik týdnů pátrala snad celá Francie. Švagr příbuzné umlátil páčidlem. Těla zavražděných po smrti spálil a zakopal. Děsivých okolností je mnohem více.

Z posledních minut života rodiny Troadecových až mrazí. Švagr Hubert 16. února nejprve příbuzné poslouchal přes dveře a okna za pomoci stetoskopu. Až kolem 11 hodiny večer se vloupal do domu. Schovával se v garáži a čekal, až všichni usnou.

Reklama

 

V domě hledal zlaté mince a cihly, které se údajně našly v jiném rodinném sídle ve městě Brest. Hubert si myslel, že se je rodina snaží zatajit. Zlato se ale nikde nenašlo. Podle matky podezřelého ani nikdy neexistovalo.

 

"Do obydlí vkročil se záměrem získat nějaký klíč od kusu nábytku. Přitom ale způsobil hluk a probudil manželský pár," řekl prokurátor Pierre Senne. Otec rodiny Pascal vzal do ruky páčidlo a se svou ženou Brigitte sešel dolů. Pak mělo dojít k hádce, které vedla až k masakru rodiny.

 

Muž Pascalovi páčidlo vytrhl a umlátil ho. Poté stejně drastickým způsobem zabil ženu Brigitte. Až když byl manželský pár po smrti, šel povraždit i jejich dvě děti - dvacetiletého Sébastiana a osmnáctiletou Charlotte.

 

 

Mrtvoly nechal ležet v tratolišti krve a šel se vyspat. Až ráno odjel do asi 300 kilometrů vzdáleného Brestu, kde žil se svou bývalou manželkou Lydií, sestrou zavražděného otce rodiny. K vraždám se jí přiznal. Žena však nic policii nenahlásila, naopak se s mužem vydala zpět do domu zahladit stopy.

 

REPORTÁŽ: Záhadné zmizení čtyřčlenné rodiny ve Francii

 

Vše mělo vypadat tak, že rodina někam odjela. Když uklidili krev a naložili těla do auta Sébastiana, odvezli je k sobě domů na farmu. Tam se jich pokusili zbavit. Příbuzné rozsekali na malé kousky. Část jejich těl spálili v ohni, další zakopali. Pak z domu ukradli veškerou elektroniku.

 

Pár pak auto vyčistil a odvezl k městu Saint-Nazaire, kde ho našli vyšetřovatelé. Vůz však nevyčistili dostatečně, protože na sedačce zůstaly otisky prstů Huberta. Ty policie objevila i v domě. Stejně jako několik stop krve tří členů rodiny.

 

Švagr chtěl zjistit informace o zlatu. Pár však Troadecovým i záviděl. Podle sousedů měli exmanželé málo peněz a lepší životní úroveň příbuzných špatně snášeli. Policie dlouho podezřívala z vraždy syna. Měl totiž psychické problémy. Zbytky těl rodiny policie zatím nenašla. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zabezpečte dům i chatu proti zlodějům! Poradíme jak na to!
Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

has TN.cz
Reklama