Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2018 21:06
tragické události

Děsivé podobnosti dvou vražd! Staly se jen 200 metrů od sebe

Zdroj: TV Nova

Obec Suchdol nad Odrou, která nemá ani 3000 obyvatel, zasáhla během několika dnů druhá vražda. Obě tragédie se staly v rozmezí pouhých osmi dnů a mají mnoho společného.

Policie vyšetřuje hned dvě vraždy v Suchdole nad Odrou. V obou případech zemřel jeden z expartnerů. Minulou neděli měla zavraždit Simona (18) své staršího expřítele (37). Ubodala ho nožem. Policii se krátce poté sama přiznala. Více čtěte zde.


V pondělí naopak zavraždil starší expřítel (38) Dáju (24). I v tomto případě měl být vražednou zbraní nůž. Vrah se také rychle přiznal policii, předtím se ale neúspěšně pokusil spáchat sebevraždu. Více čtěte zde.

 

 
Podle policejní tiskové mluvčí Zlatuše Viačkové spolu obě vraždy nesouvisí. Staly se ale pouhých 200 metrů od sebe. Podle informací TV Nova bylo na místě pondělní vraždy hodně krve a také vražedná zbraň.

 

 

"Policejní specialisté ohledali místo činu, zajistili stopy. Kriminalisté shromažďují veškeré informace, které by mohly být v návaznosti s událostí. Vyšetřování je na svém začátku, avšak můžeme říct, že v souvislosti s událostí byla jedna osoba omezena na svobodě," dodala Zlatuše Viačková.

 

Zavražděná Dája, která pracovala v Hranicích na Moravě v supermarketu, měla dobré srdce. Podle informací TV Nova se starala o svou babičku, která je nyní v nemocnici. Rodina se jí bojí zprávu o úmrtí vnučky oznámit.

 

ham TN.cz
Reklama