Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 25.2. 2018 17:55
Pád z výšky

Děsivé VIDEO: Akrobat v cirkusu nezvládl číslo, zřítil se k zemi!

Zdroj: liveleak.com

Děsivý zážitek si odnesli diváci z cirkusu v ruském městě Elista. Slavní bratři předváděli artistický kousek, který dělali už tisíckrát. Tentokrát ale jeden z mužů udělal chybu a zřítil se ze šesti metrů. V nemocnici bojuje o život.

Vystoupení v cirkusu přihlížely desítky dospělých i dětí. Dvojice artistů předváděla úžasné kousky na lanech, zavěšených ze stropu. Při rozmotávání se ale jeden z bratrů zřítil ze šesti metrů na zem. Píše o tom portál The Sun.

 

Děsivý moment zachytil na kameru zřejmě někdo z diváků. 33letého Antona Martynova převezla sanitka do nemocnice, musel být uveden do umělého spánku. Podle lékařů má akrobat nadvakrát zlomenou páteř a vážná zranění hlavy.

 

U Antonova lůžka čeká na lepší zprávy i jeho bratr, s nímž vystupuje. Z Moskvy přiletěla také akrobatova manželka. Podle lékařů zůstává na jednotce intenzivní péče, není ale v ohrožení života.

 

 

Pod artisty nebyla žádná ochranná síť nebo jiná pojistka. "Nic se neporouchalo, jeho pás prostě vyklouzl z karabiny, což je vidět i na videu. Tato dvojice vystupuje bez jakýchkoliv bezpečnostních pojistek, probíhá vyšetřování," uvedl ředitel cirkusu Parviz Gadžijev.

 

Město Elista bylo jednou ze zastávek na turné moskevského cirkusu Mstislava Zapašného. Turné se kvůli neštěstí rušit nebude.

epa TN.cz
Reklama