Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 12:01
Obrovská nezodpovědnost

Děsivé VIDEO: Chlapec (4) řídil na rušné silnici. Jel až stovkou!

Zdroj: Instagram

Asi každý někdy viděl dítě za volantem auta. Zaparkovaného nebo takového, které popojíždí krokem někde po dvoře. Ale opravdu málokdy je k vidění čtyřletý "řidič" ve velkém SUV, které se po rušné silnici řítí stovkou.

Přesně takové video ovšem nyní hýbe internetem. Na záběrech je vidět malý chlapec, který řídí velké těžké SUV. Podle informací médií je minutový klip z Ruska, vzniknout měl na rušné silnici v Moskvě.


Chlapce jízda evidentně baví, ale z videa je jasně patrné, že auto jede velkou rychlostí a rozhodně ne úplně rovně. Navíc hoch předjíždí jiná auta. O jedno předjetí se dokonce pokusí ve chvíli, kdy není rychlý pruh volný, píše britský Daily Mail.


Chlapec si hoví na klíně ženy jménem Ariana, která je nejspíš jeho tetou. Ta jen občas položí jednu rukku na volant, jindy předškolák velké auto řídí úplně sám.Video v Rusku i jinde vyvolalo velmi bouřlivé reakce. Diskutéři jsou vzteky bez sebe a nechápou, jak může být někdo tak nezodpovědný. Tím spíš, že autorem záběrů je nejspíš chlapcův otec.


Ariana ovšem kritiku nechápe a odmítá. "Nevidím na tom cokoliv špatného. Všichni jsme se jako malí vezli na klínech rodičů," hájí se žena, jejíž instagram se jen hemží silnými a drahými auty.

 

O incident už se zajímá kromě internetových diskutérů i moskevská policie.


DOPORUČUJEME: Desetiletý chlapec ukradl auto svým rodičům, policii ujížděl rychlostí 150 km/h!

pez TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama