Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
Vážná nehoda

Děsivé video: Motorkář po nárazu do auta začal hořet. Přežil!

Zdroj: YouTube.com

Muž v Číně se na motorce srazil s nákladním vozem. Hned po nárazu došlo k výbuchu a motorkář začal hořet. Okamžitě se k němu seběhlo několik lidí a snažilo se ho uhasit. Hrůznou chvíli zachytila kamera.

Čínský motorkář jménem Cheng měl neuvěřitelné štěstí. Svou motorkou narazil do nákladního vozu. Při střetu poškodil nádrž na benzín u náklaďáku, která okamžitě vybuchla. V plamenech se během vteřiny ocitl i motorkář a motorka .

 

I když jeho oblečení hořelo, muž nebyl v ohni dlouho. Podařilo se mu odplazit o kus dál, takže následky možná z toho důvodu neskončily tragédií. Svědci zraněnému hned přispěchali na pomoc a snažili se ho uhasit. Poté ho dnesli do bezpečí mimo silnici a dál od hořících vozů.

 

 

 

"Dveře mého vozu také hořely. Rychle jsem vyskočil z auta dveřmi pro spolujezdce a utíkal na pomoc tomu muži," řekl řidič náklaďáku. 

 

Zraněný motorkář je nyní v nemocnici, jeho zranění ale nebyla vážná. Podle policie byl viníkem nehody právě motocyklista, který jel příliš rychle, nestihl proto zastavit.

 

Lidé jsou v šoku, že takovou nehodu přežil téměř bez zranění a sdílí video na sociálních sítích.

has TN.cz