Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2016 18:32
Nezodpovědný dědeček

DĚSIVÝ MOMENT: Chlapeček vypadl za jízdy z auta! VIDEO

Zdroj: CCTV

Noční můra každého rodiče, který řídí. Zapomenete své dítě připoutat v sedačce a ono vypadne z auta. Přesně to se stalo v čínském městě Su-čou! Hrůzný incident zachytila kamera z vozu jedoucího za nezodpovědným opatrovníkem.

Na internetu se objevilo šokující video z čínského města Su-čou. Kamera zabírá větší auto, které jede po dálnici, a když odbočuje, stane se něco hrozného! Z pomalu se otevírajícího kufru vypadne malé dítě přímo na silnici!

Reklama

 

Naštěstí se chlapečkovi nic nestalo, protože řidič v autě za ním pohotově zastavil. Asi 2letý chlapec se po chvilce zvedl a běžel za autem, jenže to už ujíždělo dál. Jak se ukázalo, chlapcův dědeček, který vůz řídil, si totiž nevšiml, co se stalo.

 

Nešťastný chlapec se poté bezradně zastavil uprostřed silnice, když viděl, jak se dědeček vzdaluje. Jeden z projíždějících řidičů ale zastavil, vystoupil z auta a odvezl ho zpátky k příbuzným.

 

 

Chlapcův děda poté vysvětloval, že byl ten den účastníkem dopravní nehody. Dveře kufru se při ní rozbily, a proto se samy otevřely. Chlapec mezitím přelezl ze zadního sedadla do kufru a vypadl potom ven.

 

Dětské sedačky se v Číně téměř nepoužívají a počet dětí zabitých při dopravních nehodách je proto extrémně vysoký.
 

epa TN.cz
Reklama