Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.10. 2017 17:17
Jirny u Prahy

Děsivý nález! Na zahradě kopli do země a našli 100letou mrtvolu

Zdroj: AKTU.cz

Tohle majitelé domu v Jirnách u Prahy rozhodně nečekali. Když na zahradě, kterou společně s domem koupili před třemi roky, kopli do země, našli lidskou kostru a lebku! O koho šlo a jak zemřel, teď budou zjišťovat policisté. A nebude to snadná práce, ostatky ležely na místě nejméně 100 let

Policisté a kriminálka vyjížděli v sobotu dopoledne do ulice Pražská v Jirnách v okrese Praha -východ. Majitelé rodinného domu tam při práci na zahradě našli lidskou kostru. Podle agentury Aktu.cz ležely lidské ostatky v hloubce asi 1,5 metru pod zemí.

 

17

GALERIE: Nález těla v Jirnách

Zdroj: AKTU.cz

Nález těla v Jirnách - 8

Hodnocení:

 

Majitelé domu hned zavolali policii. První hlídka, která na místo dorazila, hned potvrdila, že jde skutečně o lidskou kostru a zavolala kriminalisty. Ti opatrně ostatky zajistili a převezli je k další expertíze na ústav soudního lékařství.

 

Policisty teď čeká nelehký úkol. Musí zjistit, komu ostatky patřily a jak se tělo na zahradu domu v Jirnách dostalo. Bohužel se budou muset obejít bez svědeckých výpovědí. Patolog totiž zjistil, že ostatky jsou staré přibližně 100 let.

 

 

Takže nebožtík, ať již to byl muž nebo žena, zřejmě zemřel v době, kdy okolo zuřila 1. světová válka a české země byly součástí Rakouska-Uherska.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Selfie mánie pokračuje: Studenti medicíny se fotí s mrtvolami!

DĚSIVÝ NÁLEZ: Rybáři nalezli na moři skutečnou mumii! Mrtvola patří německému dobrodruhovi

vbo TN.cz