Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2018 08:09
víkendová předpověď

V sobotu bude až 10 °C, řidiče o víkendu potrápí ranní mlhy

Déšť - 1
Zdroj: Thinkstockphotos

Všechny překvapilo aprílové počasí a i ve čtvrtek se to bude rychle střídat. Polojasnou oblohu odpoledne vystřídají mraky, které od severozápadu přinesou také vydatnější srážky. Déšť a teploty nad nulou by měly vydržet i několik následujících dní, o víkendu by se měli řidiči připravit na ranní mlhy.

Čtvrteční den bude podle Českého hydrometeorologického ústavu velmi proměnlivý. Přes den by mělo by mělo být převážně oblačno až polojasno, přeháňky by se měly objevovat jen ojediněle.

 

Během odpoledne a večera se ale začne od jihozápadu zatahovat a mělo by i víc pršet. Teploty přes den vystoupají ke 4 až 8 °C, na horách by se měly pohybovat kolem 1 °C. Silný nárazový vítr by měl odpoledne přechodně zeslábnout.

 

V pátek by podle ČHMÚ mělo být ještě tepleji, nejvyšší teploty vyšplhají k 6 až 10 °C. Přes den bude převážně polojasno až oblačno, postupně by měla oblačnost zejména v jižní polovině území přibývat. Pršet bude jen ojediněle.

 

O víkendu by se měli řidiči připravit na ranní mlhy. Teplota se budou v sobotu pohybovat kolem 6 až 10 °C, v místech s mlhou by mělo být kolem 4 °C. Přes den by mělo být zataženo až oblačno, ojediněle se bude objevovat déšť nebo mrholení.

 

 

Slabý déšť se bude podle meteorologů objevovat i během neděle. Teplota se bude držet kolem 5 až 9 °C. Během následujícího týdne by teplota měla mít klesavou tendenci.

Podívejte se na ranní předověď počasí:

 

klma TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama