Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 21:03
Ztracená Míša

Detaily z vyšetřování: Policie vzala matku do sklepa. Pak se ozval řev!

Zdroj: TV Nova

Policie usilovně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové. Dívka zmizela před šesti dny bez jediné stopy. Policisté během víkendu prohledali dům, ve kterém rodina žije. Podle výpovědi svědka odvedli matku do sklepa, ta po chvíli začala děsivě řvát. Policie se zaměřila i na výslechy bývalých partnerů matky. Jeden z nich měl v minulosti problémy se zákonem.

Rozsáhlá pátrací akce po ztracené školačce z Ústí nad Labem pokračuje. Do hledání se kromě dobrovolníků a strážníků připojili také psi speciálně vycvičení na vyhledávání osob. Policie v neděli prohledávala byty a sklep v domě rodiny. Svědek pro TV Nova popsal děsivý okamžik, kdy vyšetřovatelé na "něco podezřelého" narazili ve sklepě.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

"Policista v bílém ochranném oděvu přišel nahoru ze sklepa. Řekl kolegům, ať jdou dolů, že 'něco tak nechutného ještě neviděl'," řekl svědek a pokračoval: "Pak všichni sešli dolů do sklepa, vzali s sebou i matku Míši. Najednou se ozval děsivý řev matky," popsal svědek situaci, ze které mrazí.

 

 

O jaký nález se jedná, však policie neprozradila. "Detaily z průběhu vyšetřování nebudeme prozrazovat," řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. "Policie vždy prohledává místo bydliště v ochranných oblecích, je to běžný postup," vysvětlila.Vyšetřovatelé se zaměřili i na výslechy bývalých partnerů matky. Podle informací TV Nova měl v minulosti jeden z nich problémy se zákonem. Údajně měl zneužít dítě. Svědci potvrdili, že tento muž rodinu navštěvoval ještě během Vánoc. "Vídávala jsem ho tam," řekla svědkyně. Vztah ale prý už skončil. "Po rozchodu to šlo s matkou Míši z kopce," dodal svědek.

 

Viděli jste Míšu? Máte informace vedoucí k jejímu nalezení? Informujte policii na lince 158! Děkujeme.

 

Policisté do současné doby přijali od občanů téměř šedesát poznatků, avšak zatím bez kladného výsledku. Kriminalisté v pondělí zveřejnili mapu, která vyznačuje oblast, ze které mají kriminalisté zájem získat kamerové záznamy. Tyto záznamy mohou být jak z kamer umístěných ve vozidlech nebo z kamer umístěných na budovách.

 

Oblast policejního pátrání
Zdroj: Policie

 

Inkriminovaná doba, která kriminalisty zajímá, je od 10. 1. 14:00 hodin do 11. 1. 8:00 hodin. Tyto záznamy prosím poskytněte policistům na kterékoliv nejbližší policejní služebně.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.1. | 18:28 rexrothak
43
Mě se z toho textu udělalo úplně zle.Jestli ji někdo ublížil ,tak popravit.
16.1. | 18:41 pichav
-16
JA VAM RIKAM !!! ZE BY TO CHTELO SENZIBILA !!! MUSLIM JESTLI BY NEBYLA !!! ...
17.2. | 17:43 Lucie Chobotská
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímá mě co našli v tom sklepě
24.1. | 21:36 Milan Chladný
3
Náhlasit nevhodný komentář
napadají mě i satanisti.
20.1. | 21:41 Georg Harvey
10
Náhlasit nevhodný komentář
Předně si myslím, že by Michalka neodešla bez mobilu. Nechci být špatným prorokem, ale Michalky matka myslím ví úplně vše o jejím zmizení. Je jen otázkou času, kdy to vyplyne na povrch. Všichni bychom si samozřejmě přáli, aby se Michalka našla v pořádku. Věřme v činnost policie.
17.1. | 14:53 Roman Šípek
0
Náhlasit nevhodný komentář
V diskuzích už bylo napsáno mnoho, bohužel některé zprávy jsou značně nechutné. V každém případě si myslím, že holčina se cestou do školy ztratit nemohla, zejména, když je kolem spoustu dalších dětí a chodců, Přikláním se také k názoru, že zmizela dříve a má to na svědomí nějaký " ...
17.1. | 12:36 minibus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Roman Skala,,, dle čeho sto poznal, ja poznal hnet že si mental,
17.1. | 08:31 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
A minibus - máme tady další kofolku. Vítám tě snědý spoluobčane.
17.1. | 05:17 amperek50
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Uz to ma v rukach Borhyova s Korantengem do patku to je vyreseny
17.1. | 01:12 Daniel Karták
4
Náhlasit nevhodný komentář
Miluju obcas to svedek popsal!Zas honite senzace nic vic!Znam nektere tyhle svedky co vse vedi a skutek utek.Tomu to clanku bych neprisuzoval vahu.Hlavni je at holcinu najdou zda je v poradku,nic jineho dulezite neni!
17.1. | 01:10 Daniel Karták
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nevim proc verite Nove a dalsimu bulvaru?Tenhle clanek je ciste fakt sajrajt,kdyz se chce na kazdeho z nas se najde spina a budou o vas psat co rekl soused ktery nechce byt jmenovan apod.Policie muze vypoustet zamerne smyslene informace.Spekulace jsou k nicemu a bulvar se na tom prizivuje!
17.1. | 00:44 Dušan Koňa
3
Náhlasit nevhodný komentář
dobrý večer tak jsem se neco dozveděl o michale : že by ji mohl unes matky přitel prej že je pedofil takže se uvidi jesli budou pohřešovat toho pedofila ----tadi je odkaz http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-krimi/607976/expritel-misiny-12-matky-osahaval-moji-dceru-rika-znama-zmizele-divky?foto=2