Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 14:42
galerie měla dělat společnici

Detektiv: Magdu (†27) zavraždili! Boháči v Egyptě od ní chtěli sex

Magdalena - 2
Zdroj: facebook.com

Krásná Polka Magda Zuková (†27), která za velmi podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě, byla zřejmě obětí obchodníků s bílým masem. Tvrdí to soukromý detektiv, který pomáhá případ řešit. Podle něj dívka mohla být do země poslána jako společnice bohatých mužů. Když zjistila, že se po ní žádá i sex a odmítla, zbavili se jí.

Detektivům se už podařilo identifikovat neuvěřitelných 72 lidí, kteří by mohli být nějak zapojení do případu mrtvé Polky Magdy Zukové. Právě oni jsou totiž podle soukromé detektivní kanceláře Leopard Group napojení na mezinárodní zločinecký gang, který v Polsku hledá mladé ženy a posílá je do ciziny jako společnice bohatých mužů. Mezi podezřelými jsou i lékaři z egyptské nemocnice, kde Magda byla hospitalizována a kde zemřela.

 

Podle detektivů vše nasvědčuje tomu, že dívka letěla do Egypta jako společnice dobrovolně, zřejmě ale neznala veškeré detaily této cesty. Zřejmě pak zpanikařila a chtěla couvnout. To se ale podle všeho nelíbilo ani jejím "šéfům", ani klientům.

 

113

GALERIE: Magdalena

Zdroj: facebook.com

Magdalena - 1

Hodnocení:

 

"Až příliš mnoho okolností ukazuje na to, že se objevila na místě, kde ztratila kontrolu. Byla tam pod silným tlakem. Věříme, že byla zavražděna," řekl prezident detektivní kanceláře Bartosz Flower pro Polsat News.

 

To, že by Magda mohla být obětí obchodníků s bílým masem, už dříve připustila i policie, která případ prověřuje. Ta se nyní zabývá i informacemi detektivní kanceláře.

 

 

Policie vyšetřuje každého, kdo se s Magdou dostal do styku. Dívka svým známým údajně sdělila, že si při letu do Egypta našla i kamarádku. První dny spolu údajně i popíjely víno, pak se jí dívka začala stranit - údajně proto, že Magda se začala chovat divně. Jestli i kamarádku Magdy policie podezírá z napojení na její smrt, není jasné.

 

Magda zemřela v nemocnici Marsa Alam poté, co skočila z okna ve druhém patře. Před smrtí se chovala velice podivně, byla nesvá a hodně vyváděla. Objevily se i záběry z kamery, na kterých jde vidět, jak bojovala s lékařským personálem. Podívat se na ně můžete zde.
 

lud TN.cz
Reklama