Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.8. 2017 22:21
rozpálená past

Děti byly zamčené v rozpáleném autě, rodiče mezitím nakupovali!

Rodiče nechali děti v rozpáleném autě
Zdroj: facebook

Páteční horké odpoledne mohlo skončit katastrofou. Ve strašlivém vedru, které během odpoledne panovalo, nalezla všímavá kolemjdoucí dvě plačící děti, které byly zavřené v rozpáleném autě na parkovišti obchodního domu IKEA na Zličíně. Děti se naštěstí podařilo dostat ven předtím, než došlo k nejhoršímu.

V pátek odpoledne panovalo dusivé vedro, teploty se pohybovaly kolem tropické třicítky. Na parkovišti obchodního domu na Zličíně si žena všimla dvou plačících dětí, které byly uzavřené v autě.

 

"Záchrana úplně vařených dětiček zamčených v autě. Děkuji moc za pomoc paní v bílých šatech, ta parkovala vedle a dětí si všimla," začíná popis událostí obětavá žena, která se ihned pustila do záchrany.

 

Podle ní byly děti úplně propocené a plakaly. "Dostaly jsme je ven - následně přijela sanita, hasiči a policie a ti dva si v poklidu dorazili s plným košíkem nákupu! Že prý děti spaly," popisuje naštvaně žena na Facebooku.

  

Fotky z místa ukazují propocené autosedačky, uvnitř auta muselo být nesnesitelné horko. Celý incident vyvolal mezi uživateli sociálních sítí bouři, mnozí by rodičům přáli stejný osud.

 

 

"K případu jsme vyslali posádku zdravotnické záchranné služby, která si převzala do péče dvě malé děti. Jednalo se o sourozence. Zdravotníci je ošetřili a následně dehydrované a v kolapsovém stavu převezli do motolské nemocnice," přiblížila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.8. | 21:35 Miloš Tichý
48
19.8. | 20:56 pichav... A co hlava?? Nepodepsalo sa na tobě též to ...
20.8. | 00:28 pichav
-22
☝ ROZUMBRADOVE !!! NAOPAK VY JSTE NEZODPOVEDNI !!!! MUSLIM VUBEC NEUVAZUJETE ...
20.8. | 00:31 pichav
-19
Náhlasit nevhodný komentář
☝ DIKY GLOBAL OTEPLOVANI !!!! TAKE UBYVA BLONDAKU !!!! A TO JESTE AZ PRIJDE TMAVSI RASA !!!! MIGRANTI !!!!!!!!!!!! NAKONEC TO TAKE BUDE MIT POZITIVNI VLIV NA INTELIGENCI NOVE SPOLECNOSTI !!!! KROM BLONDAKU TOTIZ UBYVA SAMOZREJME I BLONDYN !!!! MYSLETE !!!! A DETI ZVYKEJTE !!!! ☝
20.8. | 00:28 pichav
-22
Náhlasit nevhodný komentář
☝ ROZUMBRADOVE !!! NAOPAK VY JSTE NEZODPOVEDNI !!!! MUSLIM VUBEC NEUVAZUJETE !!! ZE TO PRO DETI JE PROSPESNE !!!! SI ZVYKAT NA VEDRA !!! KAZDY ROK JSOU DIKY GLOBAL OTEPLOVANI !!! VETSI VEDRA !!! TAKZE BY TO MELI VSICHNI RODICE TAKTO DETI ZVYKAT !!! POSTUPNE SAMOZREJME !!!! NE ROVNOU NA HODINY !!!! ☝
19.8. | 23:42 Iva Achernar
13
Náhlasit nevhodný komentář
okamžitě odebrat děti! tohle rodič neudělá!
19.8. | 22:12 Miloš Tichý
24
Náhlasit nevhodný komentář
pichav,,,, poradím ti,, vlevo na klábosnici třetí od spodu je takový klofník, s nápisem Caps Lock.Když na něj ťukneš,máš malé písmenka.Je to určitě inteligentnější,,než nás tady furt jak magor otravovat těma velkýma cypovinama.
19.8. | 21:59 Miloš Tichý
16
Náhlasit nevhodný komentář
19.8. | 21:07 overal....Já byl v pátek v Albertu kolem 13té hodiny, a když sem vlezl do auta, tak mi teploměr ukazoval 65°C...Ještě, že sem tam nenechal ze zvyku zapalovač.To bych neměl ani auto. Chudáci děcka.
19.8. | 21:35 Miloš Tichý
48
Náhlasit nevhodný komentář
19.8. | 20:56 pichav... A co hlava?? Nepodepsalo sa na tobě též to vedro???Chocholoušek, by měl z Tebe radost.
19.8. | 21:07 overal
39
Náhlasit nevhodný komentář
Ono tam není vedro!? Svázat rodiče a strčit do toho auta minimálně na stejnou dobu a nepouštět dokud nebudou žebrat a volat, že pochopili jací byli naprostí pitomci!
19.8. | 20:56 pichav
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý