Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2017

Děti z dětských domovů nabídnou vánoční výrobky

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Díky projektu Obchůdky s Albertem můžete ze supermarketu odejít s nákupem i dobrým pocitem zároveň.

Prodejny Albert během adventních víkendů ožívají díky Obchůdkům. Malí prodavači z dětských domovů v nich prodávají své rukodělné dárky a dekorace. Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání.

Příprava na dospělost, zn. zábavně

Speciální stánky dětských Obchůdků budou moci zákazníci během adventu potkat v desítkách vybraných prodejen Albert po celém Česku.

„Cílem Obchůdků je hravou formou připravit děti na samostatný život v dospělosti. Zároveň je to skvělý způsob, jak lidem ukázat, že v jejich blízkosti žijí šikovné děti, které mají takto možnost prezentovat své aktivity,“ vysvětluje Petra Režná z Nadačního fondu Albert.

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj


Děti měly příležitost po dobu celého roku pracovat na svých výrobcích. Nadační fond Albert jim poskytl odborné rady a doporučení z oblasti cenotvorby, prodeje, marketingu nebo PR, a to formou moderních videí, takzvaných vlogů.

Malí prodavači tak postupně poznávají celý koloběh výrobku - od plánování, přes nákup materiálu, na který získaly všechny organizace příspěvek od Nadačního fondu Albert, až po výrobu vánočních produktů a samotný prodej během adventu.

Obchůdky můžete navštívit během adventních víkendů ve vybraných obchodech Albert po celém Česku, a to až do 17. prosince. A skvělá zpráva na závěr - peníze utržené z prodeje poputují přímo dětem, které výrobky vytvářely.

Komerční článek