Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.3. 2018 21:01
dopravní nehoda

Dítě v Plzni ukradlo auto rodičům. Srazilo motorkáře a ujelo

Zdroj: TV Nova

Nezletilý chlapec v Plzni ukradl auto rodičům. Společně s kamarádem vyrazil na projížďku, aniž by měl řidičské oprávnění. Dítě řízení nezvládlo – narazilo do motorkáře a z místa ujelo.

"K dopravní nehodě, která se odehrála na křižovatce ulic Gerská a Studentská v Plzni, jsme vyjížděli dnes okolo páté hodiny. Pátráme po řidiči, který z místa nehody ujel. Našli jsme ale zaparkované auto, které řídil a zaparkoval kousek od nehody," řekla TN.cz mluvčí plzeňské policie.

 

Děti si půjčily auto a nabouraly
Zdroj: TV Nova

 

Podle svědků narazila do motorkáře černá Škoda Octavia, když se rozjížděl z křižovatky na zelenou. Náraz odhodil muže několik metrů daleko. "Auto divně kličkovalo," popsal svědek. Rychle vyšlo najevo, že vůz řídilo dítě, které bylo s kamarádem. Zraněnému řidiči ale chlapci nepomohli a z místa rychle ujeli.

 

 

Motorkář čekal na místě na záchrannou službu. Žádné vážně zranění ale neutrpěl. Policie rychle chlapce našla a přivedla ho na místo nehody, kam ho už doprovodila i matka, majitelka auta, které si syn "vypůjčil". Policie zatím vyšetřuje, který z chlapců auto řídil.

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama