Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2017 16:12
FOTO 18+ Otřesné zacházení

Dívka roztrhala rozvodové papíry, otec jí udělal něco strašného

Týraná dívka Ilustrační snímek
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Naprosto otřesně se zachoval otec osmileté holčičky. Když zjistil, že dcerka roztrhala rozvodové dokumenty, protože nechtěla, aby se rodiče rozešli, potrestal ji bez nadsázky nelidským způsobem.

Muž totiž osmiletou holčičku, kterou média nejmenují, svázal, zmlátil a jako trofej pověsil před dveře domu, kde rodina žila. Pak zbídačenou holčičku ještě natočil a video poslal své ženě.


Zděšená matka si pochopitelně záběry nenechala pro sebe, místo toho se okamžitě obrátila na policii. Muži zákona neváhali, dívku osvobodili a odvezli do nemocnice.


Holčička roztrhala rozvodové papíry, otec ji zbil a pověsil
Zdroj: mirror.co.uk, Asiawire


Otce z jihozápadní Číny z provincie Sečuan policisté pochopitelně zatkli, píše britský Mirror. Dceru podle vyšetřovatelů zbil, svázal a pověsil jako vyvrhnutého králíka proto, že ztropila hysterickou scénu.


Kromě rozvodových papírů její řádění odnesl i nábytek v domácnosti a za své vzala také láhev pálenky. Dívka je fyzicky v pořádku, dochází ovšem k psychologovi. Dá se předpokládat, že opatrovnictví dívky připadne matce. A otec může až na rok skončit ve vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nahá dívenka (6) v noci vzbudila rodiče, že na ni někdo sáhl. Nebudete věřit, co v pokojíčku našli!

LIDSKÁ BESTIE: Otec brutálně znetvořil roční dvojčata! Vzal si na to nářadí

VAŠE PŘÍBĚHY: Rozvod rodičů mě srazil na kolena
10 životních omylů, které vás zaručeně dovedou k rozvodu! Vyhněte se jim

pez TN.cz