Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 8. 2017
Tragická sevbevražda

Dívenka se pohádala s matkou. Našli ji oběšenou v pokojíčku

Chloe se oběsila po hádce s matkou
Zdroj: gofundme.com
Chloe se oběsila po hádce s matkou.

Třináctiletou dívenku našel její nevlastní otec. Matka ji odřízla a společně ji zkoušeli oživit. Vše ale bylo marné. Holčička na následky zranění zemřela.

Smrt 13leté Chloe projednává soud ve Velké Británii. Podle výpovědí svědků se holčička oběsila ve své ložnici jen krátce poté, co se pohádala se svou matkou. Tragédie se stala během pololetních prázdnin.

 

Dívku našel oběšenou její nevlastní otec Anthony. Ihned přivolal svou partnerku, která Chloe odřízla a společně zahájili resuscitaci. Po chvíli dorazila i záchranka, ale holčičce už pomoct nedokázali, píše Daily Mail.

 

Spolužačky vzpomínají na Chloe jako krásnou a milou kamarádku, která se často smála. A nikdo nedokáže pochopit, proč si sáhla na život. "U Chloe jsem nezaznamenala žádné znaky psychické poruchy," řekl lékař Saras Hosdurga. Další lékař potvrdil, že šlo o sebevraždu a nikdo jiný ne na smrti dívky nepodílel.

 

 

Škola, kde dívenka studovala, poslal rodině kondolenci, kde dívku popsala jako nadanou studentku, která se neustále zlepšovala. "Bude nám všem chybět," dodali.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ DETAILY ze smrti oběšené Dagmary (†16): Záchranář byl po prohlédnutí dívčina těla v šoku!

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Oblíbená youtuberka nalezena mrtvá! Před smrtí napsala dechberoucí vzkaz

VAŠE PŘÍBĚHY: Už několikrát jsem se pokusila o sebevraždu aneb život s depresí
Tragédie před svatbou: vražda a sebevražda

vrl TN.cz

Diskuze

24.8. | 20:10 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
☝ ZA TO 100% NEMUZE JEDNA HADKA !!! ALE VYCHOVA PANENKAMI !!! JEDNA GABINA CHCE BYT ZIVA BARBIE !!! NO A TATO CHTELA BYT MRTVA BARBIE !!! MUSLIM !!! MA PRVENSTVI !!! CI NE ??? PANENKY BY SE MELY HROMADNE ZLIKVIDOVAT ZE SVETA !!!! A HOLKY BY ASPON MELY CAS NA POCITACE A MATIKU !!!! JSOU V TOM SLABE ☝
24.8. | 19:56 jansuk
15
Náhlasit nevhodný komentář
Chybí mi opět hlavní informace: Co bylo předmětem hádky s maminkou? Bez této informace si nelze udělat o věci objektivní názor.