Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 8. 2017
TEROR V BARCELONĚ Neuvěřitelné štěstí

Dívka přežila třetí teroristický útok! Byla už v Londýně a Paříži

Julia Monaco přežila tři útoky
Zdroj: Linkedin
Julia Monacová přežila už třetí teroristický útok

Nad Australankou Julií zřejmě někdo drží ochrannou ruku. Na cestách po Evropě přežila už třetí teroristický útok! Na promenádě La Rambla v době masakru zrovna nakupovala, z obchodu pak utekla spolu s desítkami dalších.

Mladá turistka už potřetí utekla "hrobníkovi z lopaty". V Barceloně byla šestadvacetiletá Julia Monacová na dovolené. V době, kdy dodávka najela v ulici La Rambla do davu lidí, zrovna nakupovala v nedalekém obchodním domě.

 

Všimla si, že před obchodem najednou proudí davy lidí, a tak utekla dál od výlohy, která se mohla rozbít. Spolu s dalšími nakupujícími pak ležela na zemi, dokud je policisté nevyvedli ven. "V Barceloně se něco děje. Je tu naprostý chaos. Jsem v Urban Outfitters. Lidé utíkají a křičí," napsala na twitter.

 

K lidem v nákupním centru se dostaly jen útržkovité zprávy o tom, co se stalo. "Přichází k nám rozdílné informace. Auto mělo najet do lidí, pak byly slyšet výstřely. Pořád ležíme na zemi v obchodě," sdělila Julia na twitteru. Po několika hodinách dodala, že je v bezpečí na hostelu.

 

 

Šokující na celém příběhu je to, že šlo už o třetí teroristický útok, který dívka přežila. Na začátku června byla v londýnském metru, které zastavili policisté poté, co na mostě najeli šílenci v dodávce do lidí a několik z nich pak pobodali. Více čtěte zde.

 

Jen za pár dní byla u toho, když terorista zaútočil kladivem na policisty před pařížskou katedrálou Notre-Dame. Musela několik desítek minut čekat uvniř, kde policie požádala turisty, aby zvedli ruce. Hledali totiž útočníkova komplice, který měl mít špinavé ruce. Podrobnosti najdete zde.

 

V centru Barcelony najela ve čtvrtek krátce před pátou hodinou odpolední dodávka do davu lidí. Třináct z nich zemřelo, více než stovka byla zraněna. Řidič se dal na útěk, policie už ale čtyři podezřelé dopadla. Vše o útoku se dočtete zde.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.8. | 06:55 Tomáš Smolík
5
Určitě se jí povede i 4 útok.
19.8. | 13:47 pichav
-3
☝ PROSTE KOCKA !!!!! JESTE 6X PROSIM !!!! ☝
19.8. | 21:47 jansuk
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pro jistou by se mělo toto tvrzení ověřit. Poslední dobou spousta lidí si něco podobného vymyslí, s jedním jediným cílem - být zajímavý
19.8. | 13:47 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
☝ PROSTE KOCKA !!!!! JESTE 6X PROSIM !!!! ☝
19.8. | 12:56 brta
0
Náhlasit nevhodný komentář
jj ,ja si myslím že to děla ona:-))
19.8. | 12:17 Pavlína Blahutová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Asi bych se bála, kdybych ji viděla...
19.8. | 08:04 josefvyskoc
5
Náhlasit nevhodný komentář
divite se ?!...kočka má preci 7 zivotů ! )))))...ale vazne, nektere zeny aby se zviditelnily na fejsu, linku nebo gramu, udelaji cokoli, treba i vyuzijí bájivou lhavost...
19.8. | 07:28 adnachiel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Njn, tak dlouho bude pokoušet osud, až ji sejmou. Každý svého štěstí strůjcem.
19.8. | 06:55 Tomáš Smolík
5
Náhlasit nevhodný komentář
Určitě se jí povede i 4 útok.