Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 9. 2017
Soutěž Dívka léta

Dívka s plameňákem ovládla třetí kolo! Pošlete fotku a vyhrajte

Dívka léta

Třetí kolo soutěže o dívku léta zná své vítězky. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře týdenní ceny a především cena hlavní.

Vítězem třetího kola se stala Klára Dorňáková ze Zlína. Na druhém místě skončila Barbora Rázková z Rokycan a třetí místo obsadila Eliška Fišarová z České Lípy. Kompletní žebříček druhého kola najdete zde.

 

Zapojit se do soutěže můžete samozřejmě můžete i vy. Svou fotku z dovolené přihlaste do naší velké soutěže. Když se bude líbit i ostatním, můžete vyhrát skvělé ceny!

 

Svou soutěžní fotku můžete nahrát tady - soutez.tn.nova.cz

 

Soutěžit můžete ještě tento týden. V každém týdnu se hraje o tři týdenní ceny. A samozřejmě jsou ve hře i hlavní výhry. Hlavní cenou za všechny týdny je voucher v hodnotě 6 tisíc korun. Fotka na druhém místě získá voucher v hodnotě 4 tisíce a fotografie na třetím místě voucher v hodnotě 3 tisíce.

 

Jak hrajeme?

 

Hlasování probíhá do 24. 9. 2017. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 50 "duelů".

 

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 200 "duelů".

 

Kompletní herní řád najdete tady.
 

TN.cz