Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2018
Napadení v Rumburku

Dívka se bránila násilníkovi, bodl ji do nohy! Pátrá po něm policie

Napadená žena - 2
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Policie pátrá po muži, který v Rumburku napadl mladou ženu. Vyhrožoval jí bodnou zbraní a přinutil ji dojít do nedalekého lesa. Když se dívka začala bránit, muž ji bodl do nohy. I přesto mu dokázala nastříkat do obličeje slzný sprej a utéct.

Dívku napadl muž ve středu kolem půl sedmé ráno nedaleko zastávky autobusu v ulici Jiříkovská. "Pachatel jí pod pohrůžkou použití bodné zbraně donutil jít do přilehlého lesa," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

 

V lese chtěl muž dívku zřejmě znásilnit, ta se ale začala bránit. Vysloužila si za to bodnou ránu na noze, i přesto se jí ale podařilo použít slzný sprej, který měla v kabelce, a utéct do bezpečí. Poté vyhledala pomoc.

 

Po pachateli začala okamžitě pátrat policie, která teď prosí o pomoc i veřejnost. "Neznámý pachatel byl ve věku cca 25 až 30 let, štíhlé postavy, oblečen do tmavého ošacení a na hlavě měl čepici a kapuci od bundy," doplnila Kofrová.

 

 

Pokud jste se v uvedenou dobu pohybovali poblíž a všimli si pachatele, případně o něm máte jakékoliv informace, volejte na tísňovou linku 158. Můžete také navštívit nejbližší policejní služebnu.

epa TN.cz
Reklama