Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2016 16:38
tajemná sekta

Podivná smrt Míši na kolejích: Přítel uspořádal rituál a mluví s ní

Dívka, která zemřela na kolejích
Zdroj: facebook, thinkstockphotos.com
Dívka zemřela po střetu s vlakem. Údajně byla součástí novodobé sekty.

Jednadvacetiletá Míša nepřežila v pátek večer srážku s mezinárodním rychlíkem u Poříčan na Kolínsku. Koleje přebíhala se svým přítelem, ve tmě však špatně viděli a dívka se nestihla na druhou stranu dostat včas. Dva dny po tragédii její přítel uspořádal rituál, aby se spojil s duší zesnulé.

Byla krásná, talentovaná a měla život před sebou. Míša ale nepřežila srážku s vlakem. Její přítel byl svědkem celé tragédie. Chrisantem M. šokuje na sociálních sítích svým přístupem ke ztrátě milované osoby. Tragédii otevřeně popisuje a tvrdí, že "Míšina duše je nyní přesně tam, kde chce být."

 

Policie smrt dívky nyní vyšetřuje. "Byla nařízena soudní pitva. Nic však nenasvědčuje tomu, že by byl spáchán trestný čin," řekla TN.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

 

17

GALERIE: Dívka, která zemřela na kolejích

Zdroj: facebook.com

Dívka, která zemřela na kolejích - 1

Hodnocení:

 

Přítel dívky je údajně členem novodobé sekty, pod jejím vlivem byla i Míša. Chrisantem říká, že se s přítelkyní posmrtně propojil: "Dnešní noc jsem se velmi intenzivně spojil s Míšinou duší, mám mnoho důležitých zpráv a vhledů, které nám mohou pomoci k pochopení velkého mystéria života, jehož součástí je i smrt," napsal na svém facebookovém profilu.

 

Dva dny po její smrti uspořádal v Praze rituál, na který zval jejich kamarády. "Uděláme bezpečný kruh sdílení, kde vše můžeme prožít společně. Popovídáme si, určitě poteče i mnoho slz. Uděláme si tu oltář s jejími věcmi, zapálíme svíčku," popsal plán průběhu rituálu mladík.

 

Muž krátce po nehodě všem na Facebooku sdělil, co se přesně stalo. "Chtěli jsme se vrátit osobním vlakem do Prahy ve 20.52, čekali jsme na parkovišti než přijede. Vlak už jel v dálce, tak bylo potřeba přejít na druhou stranu kolejí, abychom nastoupili. Přecházeli jsme na přejezdu přes koleje, ale vlak nezastavil, protože se až pozdě ukázalo, že to nebyl osobní vlak, ale mezinárodní EC řítící se závratnou rychlostí, ve tmě to nešlo rozeznat. Já jsem stihl přeběhnout koleje, ale Míša byla asi metr za mnou a nestihla to, vlak ji přímo smetl a okamžitě na místě zemřela," napsal a "poklidným" sdělením tragédie mnohé šokoval.

 

Jeho reakce na kondolence přátel jsou také poněkud neobvyklé. "Dá se najít i mnoho dalších úhlů pohledu, než jen smutek," tvrdí. Někteří lidé na sociálních sítích mu vyčítají, že o její smrti informoval veřejnost bez souhlasu příbuzných.

 

 

"Nikdo z rodiny ti nedovolil sdílet zprávu o její smrti. Někteří z nás se to dozvěděli pouze odsud a nikdo neměl čas jim to říct osobně. Kdybys měl v sobě trochu empatie a trochu respektu a úcty k ostatním, chápal bys to," kritizuje muže Rostislav. "Udělat si business a reklamu na smrti tak úžasný holky, jako byla Míša, to je fakt svinstvo," dodal.

 


Míša byla talentovanou umělkyní. Krásně kreslila a studovala ilustraci a grafiku. Navrhovala také oblečení. "Byla fakt nadaná, skvěle kreslila už jako malá. Na výtvarných táborech jsme ji učili kreslit a malovat," popisuje Míšu kamarád Michal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt krásné Mirky! Lehla si do postele a po chvíli nejevila známky života. Lékaři konečně promluvili!

tn TN.cz