Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 10.11. 2017 17:37
Podobné nehody

V Hodoníně srazilo auto chlapce (5) na přechodu, v Praze dívku (14)

Sanitka
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Pětiletého chlapce, který šel v Hodoníně a matkou přes přechod, srazilo auto. Se zraněními ho převezli do nemocnice. Auto srazilo také čtrnáctiletou dívku v pražských Kobylisích. Záchranáři ji převezli do nemocnice s vážným zraněním hlavy.

První nehoda se stala nedaleko zastávky Služská v pražských Kobylisích v pátek krátce po poledni. "Mohu potvrdit, že tady auto srazilo nezletilou osobu. Událost policisté dále prošetřují," sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

Podle informací TV Nova přebíhala dívka silnici. "Na místo vyrazili záchranáři včetně lékařské a inspekční jednotky. U zraněné dívky byli za čtyři minuty," potvrdila zásah záchranářů mluvčí Jana Poštová.

 

Dívka utrpěla vážné zranění hlavy. "Záchranáři zajistili dýchací cesty, uvedli ji do umělého spánku a převezli na Anesteziologické a resuscitační oddělení nemocnice v Motole," doplnila Poštová.

 

 

K druhé nehodě došlo v pátek kolem 16. hodiny v Hodoníně. Matka s pětiletým chlapcem přecházela přes přechod, když oba srazila řidička osobního auta. "Policisté provedli dechovou zkoušku u obou žen, obě byly negativní," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

 

Chlapec utrpěl zranění, se kterými musel být převezen do nemocnice. "Policisté případ i nadále vyšetřují, zkoumají příčinu a míru zavinění obou stran," doplnila Komárová.

epa TN.cz
Reklama