Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.6. 2017 14:45
nečekaný lupič

Divoké prase se "vloupalo" do prodejny s oblečením! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Velmi kuriózního lupiče odhalily průmyslové kamery v jednom z obchodů v nákupní zóně v Hradci Králové. Ozbrojené policejní hlídce se ho ale zatknout nepodařilo, v obchodě s oblečením se totiž zdržel jen několik sekund. Přes bezpečnostní dveře se sem vloupalo divoké prase.

Policejní hlídka v noci vyjela do obchodu s oblečením, ve kterém se spustil alarm. Na místě byla za několik minut. Dveře do prodejny byly vyvrácené a na zemi krev.

 

"Z důvodu podezření, že v prodejně může být stále ještě pachatel, byly povolány další hlídky včetně psovoda," popslala policejni mluvčí Iva Kormošová. "Policisté měli odjištěné zbraně," dodala pro TV Nova. 

 

13

GALERIE: Divoké v prase vtrhlo do obchodu

Zdroj: Policie

Divoké v prase vtrhlo do obchodu

Hodnocení:

 

Uvnitř obchodu už nikdo nebyl. Stačilo se ale podívat na kamery a pachatel byl usvědčen. Lupičem byl pěkně rostlý divočák.

 

"Dveře vyvrátil, byl tady asi dvě vteřiny, proběhl tady pod věšáky, kolem kasy a pak neomylně trefil díru ven, jednou stranou sem, druhou ven," popsala prodavačka Nikol.

 

 

Bezpečnostní sklo náraz vydrželo, ale prase vyvrátilo dveře. Vždy tomu tak není, že divočák způsobí pouze materiální škody. Například vloni v říjnu jedna bachyně zmrzačila psa v Praze.

 

Přemnožení divočáků a následné opakované útoky na psí mazlíčky, donutily letos v únoru myslivce, aby uspořádali na divoká prasata štvanici.

Myslivci řeší přemnožené kance

 

has TN.cz