Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 6. 2016
už na podzim

Do boje o MasterChefa zasáhne i hvězda Novy! Víme, kdo to bude

MasterChef - 1
Zdroj: TV Nova
Porotcování se znovu ujmou (zleva) Marek Fichtner, Marek Raditsch a Mirek Kalina

Už na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená kuchařská soutěž MasterChef. Desítky nadšených kuchařů budou bojovat o to, kdo si vytoužený titul odnese. A do jejich zápolení zasáhne i oblíbená televizní moderátorka.

Televize Nova zahájila natáčení další řady soutěže o nejlepšího kuchaře v Česku. V loňském roce si titul MasterChef odnes učitel tělocviku Roman Kotlář. Ten ve vypjatém finále porazil muzikanta Jirku.
Jméno letošního MasterChefa se teprve dozvíme, už teď je ale jasné, že ho dotyčný nedostane zadarmo. A bude se muset poprat i s výzvami, které si pro něj připraví moderátorka televize Nova.

 

"Na podzim se můžete těšit na pokračování velké kuchařské show MasterChef Česko a stejně jako loni tam bude několik VIP hostů. Mezi nimi se představí i Lucie Borhyová, která se na tuto roli pečlivě připravovala," uvedla PR koordinátorka televize Nova Alžběta Cimová.

 

Lucie Borhyová - 8
Zdroj: TV Nova / Facebook Lucie Borhyová

 

Nebude ale jediná, v průběhu řady se divákům představí hned několik speciálních hostů. Porotcování se stejně jako loni ujme sehraná trojice kuchařů ve složení Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina.
 

 

"Sledovat zrod dalšího MasterChefa nás neskutečně baví. Moc se na to s Markem a Mirkem těšíme a můžeme slíbit, že opět vybereme toho nejlepšího. Určitě se dívejte," říká šéfkuchař Marek Raditsch.

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama