Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 21:00
Kňažko v ohrožení

Střelba v domě Milana Kňažka: Oblíbenému herci šlo o život!

Zdroj: TV Nova

Do vily slovenského herce Milana Kňažka se v noci někdo vloupal! Kňažko sáhl po pistoli a lupiče postřelil, informoval deník Nový čas. Postřeleného muže převezli záchranáři do nemocnice, byl vážně zraněn na noze.

Herec zrovna spal, když se do jeho bratislavské vily dostal zloděj. Podle informací slovenských médií po něm Kňažko vystřelil legálně drženou zbraní dokonce dvakrát. Jedna kulka ho zasáhla do nohy, pak se dal údajně zloděj na útěk.

 

To už ale na místo dorazili policisté, kteří 49letého muže dopadli ještě v zahradě vily. Podle portálu topky.sk u něj našli zlato a peníze, které v domě zřejmě ukradl. Policisté zásah v domě potvrdili, bližší informace ale neposkytli z obavy ze zmaření vyšetřování.

 

Záchranáři převezli zloděje do nemocnice, kde se podrobil operaci. "Policie nás přivolala v 1:34 v noci s tím, že zadržela pachatele se střelným poraněním dolní končetiny. Muže jsme ošetřili a transportovali do fakultní nemocnice," uvedl pro portál mluvčí záchranářů Jozef Minár.

 

 

"Muž utrpěl vážné střelné poranění stehna, je po operaci," sdělila topky.sk mluvčí Univerzitní nemocnice v Bratislave Petra Stano Maťašovská. Kňažko byl podle informací slovenských médií po vloupání vyděšený, nic se mu ale nestalo.

 

Informaci o střelbě potvrdil i sám herec a expolitik, další podrobnosti ale kvůli probíhajícímu vyšetřování nemohl sdělit. "Můžu jen potvrdit, že tu byl lupič. Ukradl toho strašně moc, ale policie všechno zajistila. Tedy alespoň doufám, že všechno," řekl Kňažko v telefonickém rozhovoru pro portál tvnoviny.sk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co dělat při vykradení bytu nebo domku?
Zabezpečte dům i chatu proti zlodějům! Poradíme jak na to!

epa TN.cz
Reklama