Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 21:00
Kňažko v ohrožení

Střelba v domě Milana Kňažka: Oblíbenému herci šlo o život!

Zdroj: TV Nova

Do vily slovenského herce Milana Kňažka se v noci někdo vloupal! Kňažko sáhl po pistoli a lupiče postřelil, informoval deník Nový čas. Postřeleného muže převezli záchranáři do nemocnice, byl vážně zraněn na noze.

Herec zrovna spal, když se do jeho bratislavské vily dostal zloděj. Podle informací slovenských médií po něm Kňažko vystřelil legálně drženou zbraní dokonce dvakrát. Jedna kulka ho zasáhla do nohy, pak se dal údajně zloděj na útěk.

 

To už ale na místo dorazili policisté, kteří 49letého muže dopadli ještě v zahradě vily. Podle portálu topky.sk u něj našli zlato a peníze, které v domě zřejmě ukradl. Policisté zásah v domě potvrdili, bližší informace ale neposkytli z obavy ze zmaření vyšetřování.

 

Záchranáři převezli zloděje do nemocnice, kde se podrobil operaci. "Policie nás přivolala v 1:34 v noci s tím, že zadržela pachatele se střelným poraněním dolní končetiny. Muže jsme ošetřili a transportovali do fakultní nemocnice," uvedl pro portál mluvčí záchranářů Jozef Minár.

 

 

"Muž utrpěl vážné střelné poranění stehna, je po operaci," sdělila topky.sk mluvčí Univerzitní nemocnice v Bratislave Petra Stano Maťašovská. Kňažko byl podle informací slovenských médií po vloupání vyděšený, nic se mu ale nestalo.

 

Informaci o střelbě potvrdil i sám herec a expolitik, další podrobnosti ale kvůli probíhajícímu vyšetřování nemohl sdělit. "Můžu jen potvrdit, že tu byl lupič. Ukradl toho strašně moc, ale policie všechno zajistila. Tedy alespoň doufám, že všechno," řekl Kňažko v telefonickém rozhovoru pro portál tvnoviny.sk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co dělat při vykradení bytu nebo domku?
Zabezpečte dům i chatu proti zlodějům! Poradíme jak na to!

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 10:12 cezar8
42
....udělal bych to samé.
11.1. | 11:16 Martin Toman
-37
Pokus o vraždu. Dal bych mu 15 let.
12.1. | 15:53 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy půjde konečně k někomu takovému "nakupovat" Trasimi ať se to tu vyčistí.
12.1. | 08:47 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo vas zivi?
12.1. | 08:46 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Vam jsou Cesi ukrazeni ze ano patrioti a vlastenci? Dulezite je ze z lasky k vlasti tady piucujete pul dne a zbytek dne pak piucujete v hospode.
12.1. | 08:43 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Poslyste mudrcu a mudrlanti.Proc nezadate tresty smrti pro Cechy co rozkradaji ostatni majetek a dotace z EU ktere jsou urcene pro socialni programy a zarazeni zpet do ceske spolecnosti pro ceske somraky a bezdomovce pred Kauflandem ?
12.1. | 08:38 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mnoho lidi ma skutecne kardinalni problem pokud se da Cechum pravo svobodu projevu.Takze jsem se pred triceti lety v Cesich nemylil.
11.1. | 18:22 pater11
4
Náhlasit nevhodný komentář
U nas za svou obranu 10let.
11.1. | 14:10 josefvyskoc
10
Náhlasit nevhodný komentář
tenhle havlův kamos, to je uplnej slovenskej Chuck Norris...u nas by mel velikansky opletacky a bejt ten loupeznik navic hnědočech, tak ma opravdovej kardinalni prusvih...
11.1. | 12:57 novakacka
25
Náhlasit nevhodný komentář
Každý by měl mít právo si chránit svůj majetek a své soukromí. Zloděj vleze do bytu a narušil tím vaše soukromí. Pokud jdu krást musím počítat s odporem, stát chrání lumpy a doplatí na to slušní lidi.
11.1. | 12:51 slivovicka
14
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě mi chybí foto toho zloděje. V Americe je zveřejňují a většina z nich mají hnědou barvu.
11.1. | 12:06 maxfox
-2
Náhlasit nevhodný komentář
11.1. | 11:42 Jiří Korec - to by jsi dopadl.Když on jde krást, tak ti nehrozí nebezpečí na zdraví a životě.To by tě musel napadnout,pak se můžeš bránit.Jinak je to nepřiměřená obrana a jdeš do tepláků.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple