Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 20:51
bránila se

Do domu v Ostravě se vlámal zloděj, majitelka ho zabila nožem!

Zdroj: TV Nova

Do rodinného domu v ostravské čtvrti Nová Ves se v noci ze středy na čtvrtek vloupal muž, nejspíš zloděj. Při tom se mu ovšem podařilo vzbudit starší majitelku domu, která se začala bránit.

Podle informací TV NOVA sedmašedesátiletá žena, která se nejspíš obávala, že jí neznámý noční "návštěvník" ublíží, popadla nůž.


A při následné potyčce zasáhla šestačtyřicetiletého zloděje tak nešťastně, že muž později zemřel kvůli vážnosti utrpěných zranění.Případ už přistál na stole moravskoslezským kriminalistům, kteří incident zatím vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví, podle informací TV NOVA ale zatím vše nasvědčuje tomu, že bude čin překvalifikován, pravděpodobně na nutnou sebeobranu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Bojíte se, že vás vykradou zloději? Pokud máte na domě tento SYMBOL, volejte hned policii!

 

pez, Lucie Cochlarová TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 10:51 suffa
104
No jistě, jak jinak by to měli klasifikovat, než jako nutnou sebeobranu. Přeci ...
14.9. | 14:43 pichav
-20
☝ DNESKA JSOU NA SEBE LIDI DESNE ZLI !!!! ON SI MOZNA JEN CHTEL VZIT NECO K ...
15.9. | 12:16 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vloupal, vlámal každopádně vykopl skleněnou výplň u vstupu a odemkl si zevnitř klíčem.
14.9. | 17:06 Jaroslav Volský
15
Náhlasit nevhodný komentář
i milion příspěvků je málo na to aby okamžitě přestala policie jí vyšetřovat ....spravedlnost byla naplněna okamžitě ale tady v Čechách jsou zloději a vrazi chráněný bohužel!
14.9. | 17:00 jsemzlaazakerna
7
Náhlasit nevhodný komentář
Chtěla jsem dát komentář pod článek o tom pátrání po cikánovi v Dobřanech...Diskuse z mně neznámých důvodů není. Divné,ne?
14.9. | 16:42 Josef Beran
22
Náhlasit nevhodný komentář
To by se melo stat kazdemu zlodeji.Nase policie zkouma,zda je to nutna obrana,koho maji chranit,zlodeje nebo majitele,oni to nevi?!!Takhle by mel dopadnout kazdy,nemel tam lezt.Furt se tu obdivuje Amerika,tak si vemte priklad od nich,tam je to normalni.Vlezes kam nemas,odbochnu te.Hotovo.
14.9. | 16:30 cestovatel001
18
Náhlasit nevhodný komentář
Paní by měla dostat velkou odměnu!!! Určitě to byl nějaký recidivista, co peněz by zase stálo pobyt ve vězení a stejně by to nic nevyřešilo. Na druhou stranu bych se ani nedivil, kdyby tu paní obvinili v tom našem bordel státu je totiž možné vše, když už ani nemůžete zveřejnit fotku zloděje..
14.9. | 16:23 vec6nad9pom
11
Náhlasit nevhodný komentář
To důsledek reakce každýho člověka a obzvlášť v našem státě,kdy policie jezdí už k mrtvolám a má zkušenost,že chrání i toho delikventa a né postiženého v MB.A takto vytvořené psychické újmy,vytvářejí v člověku až bezmocnost,která u slabších jedinců končí i sebevraždou.Stoupá sebevražednost u nás.
14.9. | 15:46 maxfox
13
Náhlasit nevhodný komentář
V naší demokracii a právním státě nesmíme zloděje bez jeho souhlasu ani vyfotit natož mu něco udělat.
14.9. | 15:26 roko-lanek
20
Náhlasit nevhodný komentář
Orgány činné v trestním řízení totiž budou zkoumat : - zda použití nože bylo adekvátní situaci - zda nemohla použít pouze nůž menší,případně bez špičky - zda nemohla vyskočit z okna - zda jej nemohla zahnat taky řevem.
14.9. | 14:43 pichav
-20
Náhlasit nevhodný komentář
☝ DNESKA JSOU NA SEBE LIDI DESNE ZLI !!!! ON SI MOZNA JEN CHTEL VZIT NECO K JIDLU !!!! TREBA MEL HLAD !!!! MISTO ABY SE S NIM DOHODLA HO HNED BODNE !!!! TO JE ZENSKA MYSLENI JAK PISTORIUS BEZ NOH !!!! JAK ZASTRELIL OMYLEM SVOU ZENU !!! TADYTO MOHL BYT JEJI SYN PODLE VEKU !!!! ZAVRIT !!!☝
14.9. | 14:32 adam12345678901234
24
Náhlasit nevhodný komentář
Zavřít ji, co si to dovolila ohrožovat zloděje. Co je to za stát, který chrání kriminálniky a trestá lidi za to, že se brání.