Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 14:41
zahýbe dějem

Do Ordinace míří nová postava! Komu fešák vstoupí do života?

Zdroj: TV Nova

Diváci seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se mohou už dnes večer těšit na novou postavu, která pořádně zamíchá dějem. Bude jím medik Jonáš Hrzán, kterého si zahraje Milan Peroutka. Toho fanoušci znají z třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. A ztvární kluka, s nímž má až příliš mnoho společného.

Se seriálovou postavou multitalentovaného umělce spojuje smutný osud. Stejně jako Milan i Jonáš přišel nečekaně o otce a stejně jako on i mladý medik jde v otcových šlépějích. Jonášův otec, záchranář, přišel o život během záchranné akce při vyprošťování malé dívky.

 

Co si o postavě, které propůjčil nejen zevnějšek, ale i vlastní zkušenost, myslí Milan Peroutka? "Jonáš je správnej kluk, který přišel o tátu. Maminka na něj a na jeho mladší sestřičku Františku zůstala sama a její přání je, aby se věnoval jenom studiu medicíny a nerozptyloval se brigádami, jak by si to táta přál. Jenomže z platu zdravotní sestry je těžko uživí, a tak se rodina potýká s finančními potíži. Já se jí ale jako správný syn snažím pomáhat," přiblížil svoji roli Peroutka.

 

 

Jeho maminku, která už brzy způsobí rozvrat v sesterně kamenické nemocnice, hraje Klára Oltová a těší se z toho, že lepšího syna si nemohla přát a nijak se netají tím, že je ve skutečnosti jeho velkou fanynkou.

 

112

GALERIE: Výměna manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 1

Hodnocení:

 

"Pokaždé se na natáčení s Milanem těším, on je výborný. Možná ještě o trošku větší radost z naší spolupráce mají moji skuteční synové, kteří mu fandili v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Doma jim říkám, že je pozdravuje jejich nový starší brácha, a to jsou pak pyšní," říká hrdě Klára Oltová.

 

Jak se Milan Peroutka s novou rolí popasoval, uvidí diváci televize Nova už dnes ve 20:20 v Ordinaci v růžové zahradě 2, slovenští diváci pak ve stejném čase na Nova International.

mom TN.cz